„Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ulicy Przemysłowej 44 w Bełżycach – przebudowa pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania na kotłownię gazową - etap I”
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00292710
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00292710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 13:57
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6db1247e-0666-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00292710 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ulicy Przemysłowej 44 w Bełżycach – przebudowa pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania na kotłownię gazową - etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://splublin.bip.lubelskie.pl/index.php?id=604&p1=szczegoly&p2=810121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ulicy Przemysłowej 44 w Bełżycach – przebudowa pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania na kotłownię gazową - etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db1247e-0666-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00292710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031912/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ulicy Przemysłowej 44 w Bełżycach – przebudowa pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania na kotłownię gazową – etap I”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259126/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM-ZP.272.35.2022.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ulicy Przemysłowej 44 w Bełżycach – przebudowa pomieszczeń wraz ze zmianą sposobu użytkowania na kotłownię gazową - etap I”.
Zakresem wykonania objęte będą m.in. następujące prace :
a) roboty budowlane:
- roboty rozbiórkowe obróbek blacharskich na elewacji,
- zamurowanie otworów okiennych,
- wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej,
- wykonanie podokienników i półek
- rozebranie ścianek i murów wewnętrznych oraz okładzin z płytek ceramicznych,
- wykucie bruzd, gniazd i otworów,
- wykonanie przesklepień,
- uzupełnienie ścian lub zamurowanie i zabetonowanie otworów i bruzd, ułożenie nadproży,
- wykonanie sufitu podwieszanego,
- wykonanie, uzupełnienie i przecieranie istniejących tynków wewnętrznych, wykonanie gładzi
gipsowych oraz malowanie,
- wykonanie okładzin ściennych z płytek,
- rozebranie warstw posadzek na parterze,
- wykonanie warstw izolacji i wykończenie posadzek cementowych oraz wykonanie okładzin z płytek,
- przygotowanie podłoża pod ocieplenie, ocieplenie i wykończenie elewacji,
- obróbki blacharskie,
- usunięciem gruzu, ziemi i złomu,
b) instalacje elektryczne:
- zasilanie,
- instalacja oświetlenia wewnętrznego: podstawowego,
- instalacja oświetlenia zewnętrznego,
- instalacja oświetlenia ewakuacyjnego 230V AC,
- instalacja gniazd wtyczkowych 230V AC i 400/230V AC zasilających urządzenia technologiczne,
- instalacja połączeń wyrównawczych ogólnych i miejscowych,
- instalacja ochrony przeciwporażeniowej,
- instalacja przeciwprzepięciowa,
- ochrona od przetężeń,
- rozdzielnica główna sali RGS,
- rozdzielnica kotłowni,
- wyłącznik ppoż.,
c) instalacje sanitarne:
- zewnętrzna i wewnętrzna instalacja gazowa,
- demontaż instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji hydrantowej, instalacji c.o. i instalacji
kanalizacji sanitarnej,
- technologia kotłowni z dwoma kotłami gazowymi kondensacyjnymi,
- wykonanie klapy przeciwpożarowej,
- instalacja centralnego ogrzewania zaplecza sanitarnego,
- instalacja centralnego ogrzewania sali gimnastycznej,
- system zarządzania energią cieplną,
- instalacja wody zimnej, instalacja hydrantowa, instalacja kanalizacji sanitarnej,
- usunięcie złomu i ziemi.
Szczegółowy zakres robót objętych przedmiotem zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ.
Ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe, załączone do SWZ przedmiary robót mają charakter pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia – 571 000,00 zł.
W przypadku użycia w dokumentacji projektowej lub w innych dokumentach załączonych do SWZ odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację projektową lub inne dokumenty załączone do SWZ powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 Prawo zamówień publicznych użytemu w dokumentacji projektowej lub innych dokumentach załączonych do SWZ towarzyszy wyraz „lub równoważne”. Jeżeli w dokumentacji projektowej lub innych dokumentach załączonych do SWZ opisano przedmiot zamówienia ze wskazaniem jakiegokolwiek znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszy określenie „lub równoważny”, „równoważne opisanym”, co oznacza że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych.
Zamawiający zwraca szczególną uwagę na możliwość i celowość dokonania wizji lokalnej w miejscu planowanych robót przed złożeniem oferty. Wizję lokalną można przeprowadzić od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00 po uprzednim uzgodnieniu terminu pod nr telefonicznym: 81/517 23 62 – Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta: Chocyk Marcin MEDIA-BUD z siedzibą przy ul. Żywieckiej 14, 20-870 Lublin.Cena oferty (1 092 240,00 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (571 000 zł). Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do najniższej ceny.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |