Budowa oświetlenia ulicznego na ul. Modrzewiowej oraz Słonecznej w Rokietnicy w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa oświetlenia”
Gmina Rokietnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293042
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293042/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 14:54
- Lokalizacja
- Rokietnica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04cc3c4e-f784-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7772834884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293042 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na ul. Modrzewiowej oraz Słonecznej
w Rokietnicy w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa oświetlenia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokietnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Golęcińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rokietnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-090
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 8960 601
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rokietnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rokietnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rokietnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na ul. Modrzewiowej oraz Słonecznejw Rokietnicy w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa oświetlenia”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04cc3c4e-f784-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293042
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002773/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229613/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 202630,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje budowę oświetlenia ulicznego w Rokietnicy na ul. Modrzewiowej oraz Słonecznej.
I. Wykonanie oświetlenia w ciągu ul. Modrzewiowej w Rokietnicy zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
1) Wykonanie szafki oświetleniowej wraz z zasilaniem kablem YAKY 4x35mm²,
2) Wytyczenie trasy kabla oświetleniowego oraz lokalizacja słupów,
3) Wykonanie rowu kablowego oraz ułożenie kabla 0,4 kV typ YAKY 4x25 mm²,
4) Wykonanie uziemienia latarni bednarką ocynkowaną FeZn 25x4mm2 (uzupełnieniem uziomu poziomego są uziomy pionowe prętowe stalowe, pomiedziowane),
5) Montaż fundamentów pod słupy oświetleniowe, montaż słupów oraz opraw oświetleniowych typu LED
II. Wykonanie oświetlenia w ciągu ul. Słonecznej w Rokietnicy zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
1) Wytyczenie trasy kabla oświetleniowego oraz lokalizacja słupów,
2) Wykonanie rowu kablowego oraz ułożenie kabla 0,4 kV typ YAKY 4x25 mm²,
3) Wykonanie uziemienia latarni bednarką ocynkowaną FeZn 30x4mm2 (uzupełnieniem uziomu poziomego są uziomy pionowe prętowe stalowe, ocynkowane),
4) Montaż fundamentów pod słupy oświetleniowe, montaż słupów oraz opraw oświetleniowych typu LED,
III. 1. Po zakończeniu prac związanych z budową oświetlenia należy przeprowadzić następujące badania:
a) Badania linii kablowej NN,
b) Badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar),
c) Badania i pomiary instalacji uziemiającej (każdy następny pomiar),
d) Badania i pomiary skuteczności zerowania (pierwszy pomiar i każdy następny),
2. Obsługa geodezyjna, inwentaryzacja urządzeń,
3. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z atestami, certyfikatami i dostarczenie jej do Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129097,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193725,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129097,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. RAGAMA Leszek Przybyłek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661006730
7.3.3) Ulica: Chabrowa 18
7.3.4) Miejscowość: Rogoźno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-610
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129097,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |