Remont istniejących linii kablowych oświetlenia ulicznego wraz z zasilaniem istniejących słupów oświetleniowych w mieście Mińsk Mazowiecki.
MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293047
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 14:56
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28f0e6e3-02a1-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8222146599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293047 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont istniejących linii kablowych oświetlenia ulicznego wraz z zasilaniem istniejących słupów oświetleniowych w mieście Mińsk Mazowiecki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.galazka@umminskmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.minsk-maz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6342551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont istniejących linii kablowych oświetlenia ulicznego wraz z zasilaniem istniejących słupów oświetleniowych w mieście Mińsk Mazowiecki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28f0e6e3-02a1-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020440/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont linii kablowych oswietlenia ulicznego wraz z zasilaniem istniejących słupów oświetleniowych w mieście Mińsk Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00254467/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy WI.271.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 455742,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont istniejących linii kablowych oświetlenia ulicznego wraz z zasilaniem istniejących słupów oświetleniowych w mieście Mińsk Mazowiecki”
Zakres robót remontowych obejmuje wykonanie w następujących ulicach:
a) ul. Tadeusza Kościuszki – wymianę istniejącego kabla oświetleniowego YAKY 4x35mm² na YAKXS 4x35mm² - 973(1154)m w rurze osłonowej DVK 75 – 822m, w rurze osłonowej SRS 75 – 56m przecisk, w rurze osłonowej SRS 75 – 95m;
b) ul. Józefa Piłsudskiego – wymianę istniejącego kabla oświetleniowego YAKY 4x35mm² na YAKXS 4x35mm² - 1032(1266)m w rurze osłonowej DVK 75 – 853m, w rurze osłonowej SRS 75 – 75m przecisk, w rurze osłonowej SRS 75 – 104m;
c) ul. Plac Jana Kilińskiego – wymianę istniejącego kabla oświetleniowego YAKY 4 x 25mm² na YAKXS 4 x 35mm² - 294(352)m w rurze osłonowej DVK 75 - 250m, w rurze osłonowej SRS 75 – 24m, w rurze osłonowej SRS 75 – 20m przecisk;
d) Park przy dworcu PKS – wymianę istniejącego kabla oświetleniowego YAKY 4x25mm² na YAKXS 4x35mm² - 462(586)m w rurze osłonowej DVK 75 – 462m.
W ramach ogłoszonego zamówienia zakres prac obejmuje m.in.: wykonanie odpowiedniego zabezpieczenia robót, odkopanie i demontaż istniejących kabli, układanie kabli o masie do 2kg/m w rowach kablowych ręcznie w rurach osłonowych karbowanych DVK 75 w ilości 2387m, układanie kabli o masie do 2kg/m do słupów oświetleniowych z podłączeniem w ilości 597m, układanie kabli o masie do 2kg/m
w rowach kablowych, w fundamentach słupowych i w rurach osłonowych gładkich SRS 75 w ilości 199m, wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz przywrócenie terenu robót do stanu poprzedniego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik 7 do SWZ oraz w Projekcie wykonawczym i przedmiarach robót (Załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31320000-5 - Kable energetyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego przez Zamawiającego terminu składania ofert tj. do dnia 29.07.2022 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe oraz treść art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |