Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Sabnie: boisko i plac zabaw w miejscowości Sabnie
Gmina Sabnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293048
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 14:56
- Lokalizacja
- Sabnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b1265f8-0107-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8231560068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293048 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Sabnie: boisko i plac zabaw w miejscowości Sabnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sabnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 73
1.5.2.) Miejscowość: Sabnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-331
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 41 90
1.5.8.) Numer faksu: 25 787 42 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sabnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sabnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sabnie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Sabnie: boisko i plac zabaw w miejscowości Sabnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b1265f8-0107-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248772/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIŚ.271.2.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmował będzie w szczególności:
1) doposażenie placu zabaw o karuzelę, dwa kiwaki, siłownię zewnętrzną jako zestaw składający się z orbitreka, prasy nożnej i wioślarza. Uzupełnieniem placu będzie ławka ze stojakiem na rowery;
2) doposażenie boiska w 2 szt. bramek do gry w piłkę nożną oraz słupków z siatką do gry w piłkę siatkową;
3) przy boisku zaplanowano postawienie trybuny umożliwiającej obserwację ćwiczących osób;
4) wykonanie nawierzchni z PU na powierzchni boiska z asfaltu.
Terenem realizacji projektu są działki o nr ew.218 i 220 w miejscowości Sabnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |