Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wałcz w roku szkolnym 2022/2023 - przewozy regularne

Gmina Wałcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00293113
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-04 15:09
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7651602689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

WAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
106 491,72 PLN
WAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
106 491,72 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.