Modernizacja boiska sportowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie, w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja8

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00003919
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00003919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-03 08:26
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaff4a46-4faa-4d34-8384-314d2d5e4575
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MARDO SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuszczykowo, PL · lot 0
3 466 121 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003919 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie, w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja8

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie, w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja8

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaff4a46-4faa-4d34-8384-314d2d5e4575

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024924/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja boiska sportowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO PRZY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W GŁOGOWIE, w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja8/2023/7046/PolskiLad,

2. Zadanie realizowane będzie w dwóch etapach z zastosowaniem prawa opcji – art. 441 ustawy Pzp.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagała zawarcia aneksu do umowy. Będzie się odbywała w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji zostały zawarte w projekcie umowy.

UWAGA: Wykonawca składa ofertę na zadanie podstawowe oraz wszystkie zadania w opcji. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych tzn. na zadanie podstawowe oraz tylko wybrane zadania objęte prawem opcji.

1) Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego: ETAP I – BOISKA;
Zakres zamówienia dla ETAPU I obejmuje:
a) Wykonanie płyty boiska do siatkówki o nawierzchni poliuretanowej EPDM o pow. 18 x 9 m (w świetle piłkochwytów 24 x 13,30 m)
b) Wykonanie płyty boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej EPDM o pow. 34 x 28 m (w świetle piłkochwytów 38 x 32 m)
c) Wykonanie murków z cegły klinkierowej okalających boisko wielofunkcyjne i małą architekturę w obrębie boiska wielofunkcyjnego;
d) Wykonanie piłkochwytów o wysokości 6 m z bramkami wejściowymi;
e) Ułożenie rur osłonowych w obrębie przejścia między boiskami wraz z ułożeniem w nich kabli oświetlenia terenu i monitoringu
f) Wykonanie kanału szczelinowego odwodnienia liniowego w poziomie boiska wielofunkcyjnego.
g) Wykonanie drenażu podpowierzchniowego obu boisk z wpięciem do istniejącego kolektora kanalizacji deszczowej
h) Wykonanie balustrady na odcinku boiska do siatkówki

2) Przedmiot zamówienia w ramach opcji: ETAP II – OTOCZENIE.

Zakres zamówienia dla ETAPU II obejmuje – oznaczenie opcji:
I. OPCJA 1 (A):
a) Wykonanie nawierzchni z kostki granitowej w poziomie boiska do siatkówki;
b) Wykonanie schodów terenowych;
c) Wykonanie murków terenowych;
d) Wykonanie balustrad stalowych;

II. OPCJA 2 (B):
a) Przełożenie nawierzchni z kostki granitowej w poziomie boiska wielofunkcyjnego;
b) Wykonanie odwodnienia liniowego;

III. OPCJA 3 (C):
a) Wykonanie małej architektury;
b) Wykonanie zieleni;
c) Montaż oświetlenia terenu;
d) Montaż monitoringu;

3. Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia (podstawowego oraz opcjonalnego), zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzi projekt techniczny oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, które są załącznikami do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3466121,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4509328,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3466121,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mardo Sport Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831677401

7.3.3) Ulica: Wydmowa 10

7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-041

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3466121,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane