„Remont istniejących nawierzchni pieszych wraz ze schodami terenowymi w Katowickim Parku Leśnym - 2”
ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293591
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 09:30
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22e9e1a3-f922-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6340015570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293591 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont istniejących nawierzchni pieszych wraz ze schodami terenowymi w Katowickim Parku Leśnym - 2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zzm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont istniejących nawierzchni pieszych wraz ze schodami terenowymi w Katowickim Parku Leśnym - 2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22e9e1a3-f922-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061327/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont obiektów budowlanych ZZM w Katowickim Parku Leśnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234704/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.35.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych - remontowych pn.: „Remont istniejących nawierzchni pieszych wraz ze schodami terenowymi w Katowickim Parku Leśnym - 2”
2. Zakres robót obejmuje:
1) remont: - nawierzchni pieszych (wymiana na nawierzchnię z kostki betonowej oraz płyt betonowych prefabrykowanych), - schodów terenowych (stopnice prefabrykowane), - kładki dla pieszych (wymiana na kładkę stalową). Kładka nie jest ujęta w zakresie przewidzianym pracami remontowymi i nie podlega wycenie.
2) wykonanie prac zieleniarskich (ułożenie trawników na fragmentach likwidowanych nawierzchni).
3. Zakres opracowania zgodnie z Art. 29.3.2) Prawa Budowlanego nie wymaga pozwolenia na budowę. Remont należy wykonać w oparciu o projekt techniczny.
4. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, obręb Bogucice Zawodzie, ul. Francuska na działce o numerze 2/54, obręb ewidencyjny Bogucice Zawodzie; KM 71, Właściciel – Skarb Państwa, Zarząd – PGL LP Nadleśnictwo Katowice
5. Bilans terenu: - Zakres opracowania - 5.200 m2 ; - Powierzchnia nawierzchni utwardzonych - 847 m2
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ, w tym: 1) Przedmiar robót; 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |