Budowa wielofunkcyjnego budynku użyteczności publicznej

Gmina Grębków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00293687
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00293687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-05 10:22
Lokalizacja
Grębków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-957e5a13-fc58-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8241709230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty murarskieRoboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty inżynieryjne i budowlaneKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInne instalacje elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie central telefonicznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabliInstalowanie okablowania komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293687 z dnia 2022-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnego budynku użyteczności publicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wspólna 5

1.5.2.) Miejscowość: Grębków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grebkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grebkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wielofunkcyjnego budynku użyteczności publicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957e5a13-fc58-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040030/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa wielofunkcyjnego budynku użyteczności publicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243949/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PG.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektu kubaturowego trzybryłowego budynku bez podpiwniczenia na planie litery U, od jednej do trzech kondygnacji, z najwyższą kondygnacją w formie poddasza użytkowego, lewe boczne skrzydło budynku o dwóch kondygnacjach ze strychem mieści Urząd Gminy, środkowe centralne skrzydło o dwóch pełnych kondygnacjach z poddaszem użytkowym, mieści Zakład Opieki Zdrowotnej
z Zespołem rehabilitacyjnym oraz Ośrodek Kultury z Gminną Biblioteką Publiczną, prawe główne parterowe skrzydło – sala kinowo widowiskowa. Przedmiot zamówienia obejmuje również dwa zbiorniki gazowe podziemne o pojemności do 7 m3 każdy z instalacją gazową zbiornikową, przyłączeniową do budynku i wewnętrzną instalacją gazu.
Budynek od 1 do 3 kondygnacji , murowany z dachem wielospadowym .
Ilość kondygnacji: 1, 2, 3, z trzecią kondygnacją rozw. częściowo w formie poddasza użytkowego. Wysokość budynku do kalenicy: od 9m do 14 m, wysokość elewacji frontowej (do najwyższego ryzalitu): do 14 m, szerokość elewacji frontowej: do 38 m, pow. zabudowy: do 1000m2, kubatura do 8 500 m3. Budowa budynku obejmie: budynek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z zapleczem rehabilitacyjnym dla osób starszych i dzieci, Gminną Bibliotekę̨ Publiczną, Ośrodek Kultury oraz Urząd Gminy. Efekt Inwestycji: poprawa dostępności społeczeństwa do opieki zdrowotnej, wyrównania różnic w dostępie do profilaktyki, diagnostyki i leczenia dla mieszkańców wsi, oraz wzrost dostępu (ułatwienia dla niepełnosprawnych) i jakości usług z zakresu kultury, turystyki i ogólnych usług publicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45262522-6 - Roboty murarskie

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18311273,22 PLN

2022-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane