Remont oraz modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej w Bielkówku
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293821
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 10:58
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80d31a0c-f860-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5932269973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293821 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oraz modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej w Bielkówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192474714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Profesora Mariana Raciborskiego 2A
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 7732085
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@powiat-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr.powiat-gdanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oraz modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej w Bielkówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80d31a0c-f860-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00232437/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont oraz modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej w Bielkówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233295/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.01/2022/TP/PCPR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 165431,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. Prace rozbiórkowe i demontażowe:
Przed rozpoczęciem prac modernizacyjnych nalży wykonać konieczne prace rozbiórkowe w tym:
- demontaż wyposażenia oraz zabudów G-K w łazienkach budynku;
- demontaż drzwi, podłóg i listw przypodłogowych w całym budynku;
-demontaż osprzętu elektrycznego i sprawdzenie stanu technicznego gniazd, wtyków i przełączników.
2. Prace przygotowawcze:
W ramach prac przygotowawczych należy wykonać przegląd stanu technicznego posadzek, gładzi oraz ścian, a następnie wykonać uzupełniania zarysowań, spękań, otworowań w ścianach i sufitach pomieszczeń. W ramach prac przygotowawczych należy sprawdzić drożność istniejących elementów kanalizacji sanitarnej oraz drożność przewodów kominowych – istniejących.
3. Podłogi:
Przedmiotowy projekt modernizacji obiektu zakłada wymianę wszystkich podłóg w budynku, na posadzki winylowe lub płytki gressowe. Układ i rodzaj paneli winylowych, a także sposób ich układania a także miejsca występowania listw przypodłogowych i progowych pokazano na rysunkach technicznych podłóg.
4. Sufity:
W zakresie przedmiotowego zadania przewiduje się oczyszczenie, renowację i malowanie sufitów w całym budynku;
5. Ściany:
Zgodnie z rysunkami technicznymi projektu projektuje się kilka sposobów aranżacji ścian obiektu poprzez zastosowanie
Malowania płytek ceramicznych czy tapet winylowych w różnych pomieszczeniach i w różnym układzie aranżacyjnym. Sposób rozmieszczenia poszczególnych materiałów oraz układ kolorów należy przekazać do akceptacji Inwestorowi;
6. Drzwi i listwy przypodłogowe:
Zgodnie z treścią projektu w ramach modernizacji obiektu należy wykonać wymianę stolarki drzwiowej w obiekcie.
Zastosować drzwi z ościeżnicą regulowaną, drzwi drewniane, płyta laminowana, wypełnienie – płyta wiórowa otworowa, kolorystyka i rodzaj zgodnie z dokumentacją rysunkową;
7. Łazienka parter:
W łazience zlokalizowanej na parterze budynku planuje się całkowitą wymianę instalacji, białego montażu, instalacji elektrycznych oraz nową aranżację z elementami wyposażenia zgodnie z rysunkami technicznymi opracowania;
8. Łazienka poddasze:
W ramach przedmiotowego projektu zmienia się układ aranżacji pomieszczenia łazienki na poddaszu, poprzez wytworzenie podziału pomieszczenia na dwie toalety z przedsionkiem. Nowy układ ścian działowych wykonać z lekkiej zabudowy G-K w oparciu o dokumentację techniczną. Sposób wykończenia i wyposażenia pomieszczeń łazienek przedstawiono na dokumentacji technicznej.
9. Szafa w wiatrołapie:
W wiatrołapie budynku projektuje się szafę wnękową zgodnie z podziałami i elementami wykończenia opisanymi na rysunku technicznym szafy wnękowej.
10. ROLETY OKIENNE:
W ramach przedmiotowego opracowania wszystkie okna budynku w tym połaciowe należy wyposażyć w rolety okienne, materiałowe, chowane z prowadnicami z funkcją blackout, wymiary rolet pobrać z rzeczywistych wymiarów okien, kolory rolety – beżowy;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z nie stawieniem się Wykonawcy Andrzeja Dzienisz Usługi Ogólnobudowlane Borzestowska Huta 89A z msc. Borzestowo na podpisanie umowy Zamawiający uznał, że Wykonawca uchylił się od podpisania umowy.Jednocześnie biorąc pod uwagę fakt, że oferta firmy Andrzej Dzienisz Usługi Ogólnobudowlane, była jedyną ofertą złożoną w przedmiotowym postępowaniu nie zachodzą przesłanki zastosowania art. 263 w związku z czym na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp Zamawiający unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295687,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295687,20 PLN
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |