Modernizacja trzech placów zabaw na terenie Gliwic

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00293853
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00293853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-05 11:04
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a78fbb7-f5fd-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty na placu budowyRoboty w zakresie kształtowania placów zabawUsuwanie wierzchniej warstwy glebyWznoszenie ogrodzeńWyposażenie parków i placów zabawUsługi w zakresie trawników

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293853 z dnia 2022-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja trzech placów zabaw na terenie Gliwic

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 335 04 54

1.5.8.) Numer faksu: 32 231 00 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzuk.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne/13402

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja trzech placów zabaw na terenie Gliwic

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a78fbb7-f5fd-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017712/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa, rozbudowa, modernizacja 7 placów zabaw

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226593/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.61.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 943321,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja placu zabaw na placu Grunwaldzkim w Gliwicach - Etap I.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w tym:
1. Demontaż istniejącej nawierzchni z kostki brukowej i kosza do koszykówki.
2. Wykonanie podbudowy i nawierzchni bezpiecznej z płyt EPDM.
3. Montaż wraz z dostawą wielofunkcyjnego urządzenia zabawowego z 2 zjeżdżalniami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.) Wartość części: 217409,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja placu zabaw w parku Chopina w Gliwicach.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w tym:
1. Demontaż sześciu istniejących urządzeń zabawowych.
2. Demontaż części istniejących obrzeży betonowych oraz nawierzchni żwirowej.
3. Zmiana lokalizacji dwóch istniejących urządzeń zabawowych.
4. Montaż wraz z dostawą sześciu nowych urządzeń zabawowych.
5. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych.
6. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt EPDM
7. Wykonanie nawierzchni żwirowej.
8. Uzupełnienie piasku w piaskownicy na wysokość 50 cm od poziomu gruntu.
- piasek kopany, bez części ilastych przeznaczony do stosowania w piaskownicach na placach zabaw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 327994,88 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja placu zabaw przy ul. Hutniczej w Gliwicach
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w tym:
1. Demontaż 4 istniejących urządzeń zabawowych tj. huśtawka wahadłowa, piaskownica, zestaw zabawowy, karuzela.
2. Demontaż istniejącego ogrodzenia placu zabaw od strony zachodniej.
3. Demontaż nawierzchni piaskowej o gr. 10 cm i dostarczenie ziemi urodzajnej pod projektowane maty przerostowe.
4. Zmiana lokalizacji 2 istniejących urządzeń zabawowych tj. bujak na sprężynie, huśtawka wagowa.
5. Zakup i montaż 10 obiektów małej architektury tj. zestaw zabawowy dla dzieci, zestaw zabawowy dla dzieci niepełnosprawnych, zestaw sprawnościowy, piaskownica, huśtawka wahadłowa 2 modułowa (siedzisko płaskie, siedzisko kubełkowe, bocianie gniazdo), huśtawka wahadłowa mama i dziecko, bujak na sprężynie 4 osobowy, huśtawka równoważna, huśtawka balansująca, trampolina.
6. Zakup i montaż tablic regulaminowych - 2 szt.
7. Montaż elementów wyposażenia terenu tj. ławka z oparciem - 7 szt, kosz na śmieci - 4 szt, - własność MZUK.
8. Montaż nawierzchni bezpiecznej koloru czarnego z materiałów przepuszczalnych, układanych z mat gumowych 100 cm x 150 cm, amortyzujących upadek. Grubość mat gumowych wynosi 2,3 cm, wysokość swobodnego upadku do 2,4 m.
9. Zakup i montaż nowego ogrodzenia od strony zachodniej.
10. Wykonanie trawnika siewem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.) Wartość części: 397917,34 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 325 948,77 zł i przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający dysponuje kwotą 267 413,61 zł.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 465 555,00 zł i przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający dysponuje kwotą 403 433,70 zł.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 630 990,00 zł i przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający dysponuje kwotą 489 438,33 zł.

2022-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane