Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno - Zabłotce - Wacławice w km 6+043 - 7+310 wraz z przebudową mostu w km 6+212 w m. Zabłotce

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00293868
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00293868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-05 11:07
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d09ceea8-0400-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7921805529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293868 z dnia 2022-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno - Zabłotce - Wacławice w km 6+043 - 7+310 wraz z przebudową mostu w km 6+212 w m. Zabłotce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 621 64 49

1.5.8.) Numer faksu: 16 621 64 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdjaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno - Zabłotce - Wacławice w km 6+043 - 7+310 wraz z przebudową mostu w km 6+212 w m. Zabłotce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d09ceea8-0400-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018740/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno - Zabłotce - Wacławice w km 6+043 - 7+310 wraz z przebudową mostu w km 6+212 w m. Zabłotce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256485/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4286585,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: " Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno-Zabłotce-Wacławice
w km 6+043-7+310 wraz z przebudową mostu w km 6+212 w m. Zabłotce"
2. Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje w szczególności:
2.1. Przebudowa mostu przez Potok Rada w m. Zabłotce w ciągu drogi powiatowej Nr 1793R Radymno-Zabłotce- Wacławice w km 6+212:
1) wymagania ogólne, roboty przygotowawcze ( wytyczenie trasy punktów wysokościowych, usuniecie drzew lub krzewów, zdjęcie w-wy humusu, wyburzenie obiektów budowlanych, rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń i przepustów), roboty ziemne( wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych, wykonanie nasypów), odwodnienie korpusu drogowego ( przepusty stalowe z blachy falistej, przepusty pod koroną drogi, kanalizacja deszczowa), podbudowy ( koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, w-wa odsączająca, oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem, podbudowa z betonu asfaltowego, wyrównanie podbudowy mieszankami mineralno-bitumicznymi), nawierzchnie ( recykling, nawierzchnie z betonu asfaltowego, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej), roboty wykończeniowe( umocnienie skarp, rowów i ścieków, ścinanie i uzupełnianie poboczy), oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu ( urządzenia zabezpieczające ruch pieszych), elementy ulic( krawężniki betonowe, chodniki z brukowej kostki betonowej, obrzeża betonowe), roboty przyobiektowe ( umocnienie skarp i dna rzeki).
2.2. Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno-Wacławice od km 6+043 do km 6+183 i od km 6+279 do km 6+321 polegająca na budowie chodnika wraz z infrastrukturą techniczną w m. Zabłotce.
1) roboty przygotowawcze( odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, usuniecie drzew i krzewów, zdjęcie w-wy humusu i/lub darniny, rozbiórka elementów dróg, kanał technologiczny, zabezpieczenie/przebudowa podziemnych linii wodociągowych), roboty ziemne( wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych, wykonanie nasypów), odwodnienie korpusu drogowego( kanalizacja deszczowa), podbudowy ( koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, w-wa mrozoochronna), nawierzchnie ( nawierzchnia z betonu asfaltowego, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej), roboty wykończeniowe ( umocnienie powierzchniowe skarp, rowów i ścieków, ścinanie i uzupełnianie poboczy), oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu( oznakowanie poziome, oznakowanie pionowe, urządzenia zabezpieczające ruch pieszych), elementy ulic( krawężniki betonowe, obrzeża betonowe, ścieki z kostki brukowej betonowej).
2.3. Przebudowa drogi powiatowej Nr 1793R Radymno -Wacławice od km 6+322 do km 7+310 polegająca na budowie chodnika wraz z infrastrukturą techniczną oraz umocnienie istniejącego rowu w m. Zabłotce
1) roboty przygotowawcze( odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, usuniecie drzew i krzewów, zdjęcie w-wy humusu i/lub darniny, rozbiórka elementów dróg, kanał technologiczny, zabezpieczenie/przebudowa kablowyvh linii energetycznych i teletechnicznych, zabezpieczenie/ przebudowa podziemnych linii wodociągowych), roboty ziemne( wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych, wykonanie nasypów), odwodnienie korpusu drogowego( przepusty, kanalizacja deszczowa), podbudowy ( koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, w-wa mrozoochronna, w-wa ulepszonego podłoża), nawierzchnie ( nawierzchnia z betonu asfaltowego, frezowanie nawierzchni asfaltowych, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej), roboty wykończeniowe ( umocnienie powierzchniowe skarp, rowów i ścieków, gabiony, ścinanie i uzupełnianie poboczy), oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu( oznakowanie poziome, oznakowanie pionowe, urządzenia zabezpieczające ruch pieszych), elementy ulic( krawężniki betonowe, obrzeża betonowe, ścieki z kostki brukowej betonowej).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45233140-2 - Roboty drogowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wartość najkorzystniejszej oferty to 5.982.063,77 zł brutto, cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 4.286.585,16 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5982063,77 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Unieważniono postępowanie ponieważ złożona oferta przekracza środki Zamawiającego.
2022-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane