Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w Kcyni przy ul. Pobożnego
Gmina Kcynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00293942
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00293942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 11:28
- Lokalizacja
- Kcynia, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b362f34-08f9-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5581800979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00293942 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w Kcyni przy ul. Pobożnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kcynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 23
1.5.2.) Miejscowość: Kcynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-240
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kcynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6331041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w Kcyni przy ul. Pobożnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b362f34-08f9-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00293942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019958/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w Kcyni przy ul. Pobożnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271393/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.633104.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Realizacja zamówienia obejmuje zakres robót budowlanych i instalacyjnych, zgodnie z dokumentacją projektową, obejmujący plac na tyłach szkoły podstawowej, na które składają się m.in. roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, dot. nawierzchni, zieleni, ogrodzenia i małej architektury, a w szczególności:
a) roboty rozbiórkowe i przygotowawcze, na które składają się w szczególności:
- rozebranie ogrodzenia z siatki na słupkach metalowych obetonowanych – ok. 68 m2,
- rozebranie nawierzchni z kostki i cegieł na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 202 m2,
- wywiezienie i transport gruzu z terenu rozbiórki – ok. 20 m3,
b) roboty dot. wykonania nawierzchni bezpiecznej, na które składają się w szczególności:
- korytowanie – ok. 30 m3,
- wykonanie ławy betonowej pod krawężniki – ok. 4 m3,
- ustawienie obrzeży betonowych 30 x 8 cm na podsypce i z wypełnieniem spoin – ok. 84 mb,
- wykonanie 5 cm podsypki piaskowej zagęszczanej mechanicznie – ok. 100 m2,
- wykonanie warstwy separacyjnej z geotkaniny na dnie i na ścianach wykopu – ok. 100 m2,
- wykonanie 20 cm (po zagęszczeniu) warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego – ok. 100 m2,
- wykonanie 5 cm (po zagęszczeniu) podbudowy betonowej z dylatacją – ok. 100 m2,
- wiercenie otworów o średnicy do 42mm w elementach z betonu żwirowego i żelbetu o grubości do 40 cm – ok. 25 szt.,
- ułożenie nawierzchni bezpiecznej z kauczuku kolorowego EPDM o wymiarach 50 x 50 cm i grubości 3 cm – ok. 100 m2,
c) roboty dot. wykonania nawierzchni z kruszywa, na które składają się w szczególności:
- korytowanie – ok. 65 m3,
- wykonanie ławy betonowej pod krawężniki – ok. 1,5 m3,
- ustawienie obrzeży betonowych 30 x 8 cm na podsypce i z wypełnieniem spoin – ok. 30 mb,
- wykonanie 5 cm podsypki piaskowej zagęszczanej mechanicznie – ok. 435 m2,
- wykonanie warstwy separacyjnej z geotkaniny na dnie i na ścianach wykopu – ok. 435 m2,
- wykonanie 9 cm górnej warstwy jezdni o nawierzchni żwirowej rozścielanej ręcznie i zagęszczanej mechanicznie – ok. 435 m2,
d) roboty dot. wykonania nawierzchni z kostki betonowej, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne korytowanie o gł. 24 cm – ok. 168 m2,
- profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – ok. 168 m2,
- wykonanie ławy betonowej pod krawężniki – ok. 5 m3,
- ustawienie obrzeży betonowych 30 x 8 cm na podsypce i z wypełnieniem spoin – ok. 104 mb,
- wykonanie 20 cm (po zagęszczeniu) warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego – ok. 168 m2,
- wykonanie 10 cm (po zagęszczeniu) warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego – ok. 168 m2,
- wykonanie 5 cm podsypki cementowo-piaskowej zagęszczanej mechanicznie – ok. 168 m2,
- ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej bezfazowej grubości 8 cm jasno szarej – ok. 168 m2,
- mechaniczne korytowanie pod chodniki o gł. 20 cm – ok. 114 m2,
- wykonanie 15 cm (po zagęszczeniu) warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego pod chodniki – ok. 114 m2,
- wykonanie 8 cm (po zagęszczeniu) warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego pod chodniki – ok. 114 m2,
- wykonanie 3 cm podsypki cementowo-piaskowej zagęszczanej mechanicznie pod chodniki – ok. 114 m2,
- ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej bezfazowej grubości 6 cm jasno szarej pod chodniki – ok. 114 m2,
e) roboty dot. zieleni, na które składają się w szczególności:
- wykonanie trawników dywanowych o powierzchni ok. 300 m2 w tym: ▪ oczyszczenie terenu i zebranie zanieczyszczeń w pryzmy – ok. 0,5 m3, ▪ transport i koszt ziemi urodzajnej – ok. 33 m3, ▪ bronowanie mechaniczne i orka glebogryzarką – po ok. 300 m2, ▪ ręczne rozścielenie ziemi urodzajnej – ok. 16 m3,
- wykonanie rabaty z krzewów i bylin o powierzchni ok. 16 m2 w tym: ▪ ręczne przekopanie gleby - ok. 16 m2, ▪ ręczne rozścielenie ziemi urodzajnej – ok. 2,5 m3, montaż obrzeży z tworzywa sztucznego – ok. 16 mb, dostawa i sadzenie roślin wg projektu – ok. 15 szt.
f) roboty dot. ogrodzenia, na które składają się w szczególności:
- budowa ogrodzenia z prefabrykowanych elementów żelbetowych - wykonanie cokołu z prefabrykowanych systemowych elementów betonowych (stopa nośna płyta cokołowa oraz pokrywa stopy) wraz z pracami przygotowawczymi i związanymi wskazanymi w przedmiarze – ok. 14 m2,
- montaż ogrodzenia z siatki o wysokości 1,5 m na słupkach o rozstawie do 2,6m z rur stalowych – ogrodzenie panelowe 123 x 250 cm grubość drutu 4 mm – ok. 57 mb,
- dostawa i montaż furtki wraz z pracami przygotowawczymi i związanymi wskazanymi w przedmiarze – 1 kpl.,
- dostawa i montaż bramy wjazdowej z elementów stalowych o szerokości 3,5 m wraz z pracami przygotowawczymi i związanymi wskazanymi w przedmiarze – 1 kpl.,
g) roboty dot. małej architektury, na które składają się w szczególności:
- dostawa i montaż ławek z oparciem (z wykonaniem stóp fundamentowych) – ok. 4 szt.,
- dostawa i montaż małych siedzisk (z wykonaniem stóp fundamentowych) – ok. 16 szt.,
- dostawa i montaż stojaków na rowery – ok. 4 szt.,
- dostawa i montaż koszy na śmieci (z wykonaniem fundamentów betonowych) – ok. 3 szt.
h) zapewnienie czasowej organizacji ruchu, a po zakończeniu prac – przywrócenie dotychczasowej stałej organizacji ruchu,
i) wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego zrealizowanych obiektów drogowych wraz z potwierdzeniem złożenia operatu w ośrodku dokumentacji geodezyjnej.
2. Szczegółowy zakres prac będących przedmiotem zamówienia zawierają następujące dokumenty:
a) Projekt budowlano-wykonawczy z maja 2022 r.,
b) Przedmiar z dnia 5 czerwca 2022 r.,
c) Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót z czerwca 2022 r.,
d) Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Wybrany wykonawca winien zrealizować zamówienie w oparciu o ww. dokumenty oraz zgodnie z:
a) Opisem Przedmiotu Zamówienia z SWZ i wskazanymi w nim przepisami prawa,
b) warunkami zawartymi w pozwoleniu na budowę,
c) warunkami technicznymi i prawem budowlanym,
d) obowiązującymi normami i aprobatami technicznymi,
e) zasadami rzetelnej wiedzy technicznej i sztuką budowlaną,
f) wskazówkami Zamawiającego tudzież ustaleniami Stron poczynionymi w trakcie realizacji zamówienia,
a także z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników określonych w SWZ i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 727576,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 727576,33 PLN
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |