Budowa placu zabaw przy parkingu obok kościoła w Pietrzykowicach
GMINA ŁODYGOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00294141
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00294141/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 12:16
- Lokalizacja
- Łodygowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcdf9f60-081d-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5532450019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00294141 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy parkingu obok kościoła w Pietrzykowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338630500
1.5.8.) Numer faksu: +48338630501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/74d75af5-647a-4943-b865-4c1c00d966691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw przy parkingu obok kościoła w Pietrzykowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcdf9f60-081d-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294141
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032885/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa placu zabaw przy parkingu obok kościoła w Pietrzykowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268671/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.08.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 241822,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa placu zabaw przy parkingu obok kościoła w Pietrzykowicach.
Zakres prac: rozbiórka urządzeń placu zabaw i ogrodzenia, wykonanie nawierzchni poliuretanowej 496 m2, dostawa i montaż zabawek: urządzenie tyrolka, huśtawka podwójna, huśtawką bocianie gniazdo, zestaw zjeżdżalnia, ławki z koszami na śmieci, tablica regulaminowa, dostawa i montaż ogrodzenia panelowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |