Wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń sklepu znajdującego się na parterze budynku przy ul. Dyrekcyjnej 7 w Gdańsku, wraz ze zmianą sposobu użytkowania.

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00294440
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00294440/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-05 13:32
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a39bcf1c-fdc3-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiZbrojenieTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty muroweKładzenie płytekIzolacja cieplnaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówMontaż konstrukcji metalowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00294440 z dnia 2022-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń sklepu znajdującego się na parterze budynku przy ul. Dyrekcyjnej 7 w Gdańsku, wraz ze zmianą sposobu użytkowania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a39bcf1c-fdc3-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie Nieruchmosciami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń sklepu znajdującego się na parterze budynku przy ul. Dyrekcyjnej 7 w Gdańsku, wraz ze zmianą sposobu użytkowania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a39bcf1c-fdc3-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294440

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052676/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.48 Remont budynku przy ul. Dyrekcyjnej 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.70.2022.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń sklepu znajdującego się na parterze budynku przy ul. Dyrekcyjnej 7 w Gdańsku, wraz ze zmianą sposobu użytkowania.
1. Parametry budynku (stan istniejący):
- Wysokość : 5,30 m
- Wysokość od terenu przy najniżej położonym wejściu – 5,30 budynek niski do 12 metrów,
- Liczba kondygnacji: 1 nadziemna,
- Powierzchnia zabudowy: 249,17 m²
- Powierzchnia użytkowa: 101,78 m²
- Kubatura budynku 335,87 m³
- Kategoria zagrożenia ludzi – ZL III
- Kategoria geotechniczna – I kategoria geotechniczna
2. Zakres robót obejmuje:
a) roboty ogólnobudowlane, tj.
- roboty przygotowawcze,
- wykonanie niezbędnych wyburzeń i zamurowań,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, wraz z montażem rolet zgodnych z projektem,
- demontaż warstw posadzki,
- rozebranie wszystkich okładzin wewnętrznych,
- budowę projektowanych ścian działowych,
- wykonanie nowych schodów wewnątrz budynku,
- wykonanie podkonstrukcji pod agregat oraz centralę wentylacyjną,
- wykonanie nowych otworów okiennych i drzwiowych,
- wykonanie nowej witryny wraz z drzwiami,
- wykonanie aranżacji pomieszczeń dostosowującą go do potrzeb obiektu administracyjnego,
- wykonanie prac wykończeniowych,
b) roboty sanitarne tj.
- wykonanie instalacji ogrzewania podłączonego do istniejącego węzła c.o.
- likwidacja istniejących instalacji wod-kan,
- wykonanie nowych niezbędnych instalacji wod-kan,
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji,
c) roboty elektryczne tj.
- wykonanie instalacji wewnętrznej elektrycznej,
- wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego,
- wykonanie rozbudowy istniejącej instalacji sygnalizacji włamania SSW,
d) instalacje teletechniczne tj.
- wykonanie rozbudowy istniejącej szafy teletechnicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262310-7 - Zbrojenie

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45262520-2 - Roboty murowe

45431000-7 - Kładzenie płytek

45321000-3 - Izolacja cieplna

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

ne złożono żadnej oferty
2022-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane