Dostosowanie budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku do potrzeb prowadzenia usług z zakresu kultury i turystyki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Gmina Szumowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00294636
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00294636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 14:13
- Lokalizacja
- Szumowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dea07baf-08dc-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7231629753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00294636 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku do potrzeb prowadzenia usług z zakresu kultury i turystyki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja
1.5.2.) Miejscowość: Szumowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 864768011
1.5.8.) Numer faksu: 864768012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szumowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/808f6382-21a4-443c-bfed-979efef24df71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku do potrzeb prowadzenia usług z zakresu kultury i turystyki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dea07baf-08dc-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270421/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 731707,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie budynku po byłej Szkole Podstawowej w Srebrnym Borku do potrzeb prowadzenia usług z zakresu kultury i turystyki wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 213/6 i części działki nr 213/16. Prace prowadzone będą w dwóch etapach. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem zawierają przedmiary robót stanowiące załączniki Nr 6-8 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest etap 1 obejmujący swym zakresem:
• wymianę dachu;
• wymianę stropu;
• rozbiórkę istniejących ścian wewnetrznych i odbudowę w nowym układzie funkcjonalnym wraz z wykonaniem fundamentów;
• skucie posadzek
• wykonanie instalacji elektrycznej;
• wykonanie instalacji sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zabezpieczył na realizację przedmiotu zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1234502,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1234502,90 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |