Modernizacja elewacji budynku wraz z wykonaniem odwodnienia Przedszkola nr 5 mieszczącego się przy ul. Rybnej w Gnieźnie
PRZEDSZKOLE NR 5 "MALI PRZYRODNICY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00294747
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00294747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-05 14:44
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d3d24b5-e624-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7842470922
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
DTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGniezno, PL · lot 0
636 051,84 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00294747 z dnia 2022-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja elewacji budynku wraz z wykonaniem odwodnienia Przedszkola nr 5 mieszczącego się przy ul. Rybnej w Gnieźnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 5 "MALI PRZYRODNICY"
1.3.) Oddział zamawiającego: Przedszkole Nr 5
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301590106
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rybna 7
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 04 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.danelska@gniezno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://p5gniezno.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja elewacji budynku wraz z wykonaniem odwodnienia Przedszkola nr 5 mieszczącego się przy ul. Rybnej w Gnieźnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d3d24b5-e624-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00158911/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja elewacji budynku wraz z wykonaniem odwodnienia Przedszkola nr 5 mieszczącego się przy ul. Rybnej w Gnieźnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197667/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.5.230.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia pn. „Modernizacja elewacji budynku wraz z odwodnieniem Przedszkola nr 5 mieszczącego się
przy ul. Rybnej w Gnieźnie”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ (dokumentacja projektowa, przedmiar
robót).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 636051,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 636051,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 636051,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Jan Derkacz - Duchewicz Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 784-249-35-15
7.3.3) Ulica: Pocztowa 9
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty budowlane -
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "FOX-BUD" Leszek Majchrzak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 636051,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |