„Budowa placu zabaw w Kaliskach”

Gmina Kaliska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00294771
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00294771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-05 14:49
Lokalizacja
Kaliska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b45ab61-080b-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5922052829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00294771 z dnia 2022-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu zabaw w Kaliskach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kaliska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675698

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 2

1.5.2.) Miejscowość: Kaliska

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-260

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 585889201

1.5.8.) Numer faksu: 585889206

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kaliska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaliska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kaliska

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa placu zabaw w Kaliskach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b45ab61-080b-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000624/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa placu zabaw w Kaliskach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

zadanie realizowane w ramach podziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267979/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne przy realizacji zadania pn.: „Budowa placu zabaw w
Kaliskach” w ramach podziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez
społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem
Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury
turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia został opisany w:
a) projekcie zagospodarowania terenu działek 464/1 i 464/8 w miejscowości Kaliska pod plac zabaw, Gmina Kaliska,
b) przedmiarze,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
d) niniejszej specyfikacji.
3. Ogólny zakres zamówienia dotyczy:
1) Roboty przygotowawcze:
a) rozbiórka istniejących nawierzchni, fontanny i zagospodarowania wraz z wywiezieniem i utylizacją odpadów,
b) dokonanie w imieniu Inwestora uzgodnienia z gestorem sieci wodociągowej sposobu zamknięcia i zabezpieczenia
przyłącza wodociągowego demontowanej fontanny,
c) przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy i terenu robót.
2) Budowa placu zabaw:
a) wykonanie korytowania i wykopów,
b) wykonanie ław i stóp fundamentowych,
c) montaż urządzeń placu zabaw zgodnie z projektem zagospodarowania,
d) wykonanie obrzeży betonowych,
e) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego,
f) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
g) wykonanie nawierzchni poliuretanowej,
h) dostawa i montaż tablicy z regulaminem placu zabaw,
i) dostawa i montaż tablicy promocyjnej w uzgodnieniu z inwestorem,
j) prace porządkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane