Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego do Centrum Badania i Wdrażania Strategii Wspierających Zdrowe Starzenie – 9 części
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295075
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-07 14:01
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340195342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Końcówki pipetPipety
Wykonawcy
8 przyznanych
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
318,6 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
149,04 PLNBIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL
73,73 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
182,52 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
182,52 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
204,12 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
214,92 PLNGENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
178,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.