Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie
Gmina Goleniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 08:49
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-819dfed3-404e-43f0-a921-a3b7651183a0
- Identyfikator
- 8560008981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004082 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 0914698200
1.5.8.) Numer faksu: 914698298
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-819dfed3-404e-43f0-a921-a3b7651183a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042797/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WGG.271.1.34.2024.KJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie”, w tym wykonanie wszystkich robót prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pomieszczeń sanitarnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Goleniowie przy ulicy Cypriana Kamila Norwida, na działce nr 122/3, obręb 007 miasta Goleniów.
3. Prace budowlane związane z remontem pomieszczeń sanitarnych polegać będą na wykonaniu następujących prac:
1) Branża ogólnobudowlana:
- rozbiórka części ścian działowych i obudów,
- demontaż stolarki drzwiowej wewnętrznej,
- demontaż parapetów,
- demontaż urządzeń sanitarnych,
- zerwanie okładzin ściennych z płytek,
- zerwanie posadzek z płytek,
- skucie tynków ze ścian i sufitów,
- demontaż instalacji w obrysie łazienek i pionów instalacyjnych,
- demontaż oświetlenia i instalacji elektrycznej,
- wyburzenie części ścian pod nowe otwory drzwiowe,
- wywóz i utylizacja z materiałów z rozbiórki,
- poszerzenie istniejących otworów drzwiowych,
- wykonanie nowych otworów pod instalacje,
- budowa ścianek działowych murowanych i przegród z HPL,
- zamurowanie niepotrzebnych otworów,
- wykonanie izolacji wodochronnych,
- wykonanie tynków,
- montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
- wylanie warstwy wyrównawczej pod płytki i ułożenie płytek,
- ułożenie płytek na ścianach,
- montaż nowych instalacji i urządzeń branżowych (instalacje sanitarne, elektryczne),
- montaż wyposażenia sanitarnego i elementów wykończenia,
2) Branża sanitarna
- prace demontażowe,
- modernizacja instalacji wody użytkowej zimnej, ciepłej,
- modernizacja instalacji kanalizacji sanitarnej skroplin,
- modernizacja instalacji centralnego ogrzewania,
- modernizacja instalacji wody p.poż,
- montaż wentylacji mechanicznej.
3) Branża elektryczna
- modernizacja instalacji oświetleniowej,
- modernizacja instalacji siłowej- zasilanie urządzeń,
4. W niniejszym postępowaniu Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji.
5. Minimalny poziom zamówienia, który Zamawiający planuje zrealizować w terminie obowiązywania umowy czyli ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE (etap I) obejmuje wykonanie remontu sanitariatów w części szkoły na poszczególnych poziomach z oznaczeniem pomieszczeń objętych remontem:
1) Poziom Piwnic (-1)
- pom. -1/1 wc personelu
- pom. -1/2 wc męskie/dla osób z niepełnosprawnością/ pom. Gospodarcze
2) Poziom Parteru ( 0 )
- pom. 0/1 wc męskie
- pom. 0/2 wc damskie
3) Poziom 1 Piętra:
- pom. 1/1 wc męskie
- pom. 1/2 wc męskie
6. Zamówienie z użyciem PRAWA OPCJI to zamówienie w ramach którego Zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia zamówienia podstawowego o dodatkowe ilości robót budowlanych. Zamówienie podstawowe może ulec zwiększeniu o prawo opcji, które obejmuje remont sanitariatów na nw. kondygnacjach budynku szkoły:
1) Poziom Parteru ( 0 )
- pom. 0/3 wc damskie
- pom. 0/4 wc męskie
- pom. 0/5 wc personelu
- pom. 0/6 szatnia „0”
- pom. 0/7 szatnia męska
- pom. 0/8 szatnia damska
2) Poziom 1 Piętra:
- pom 1/3 wc damskie
- pom. 1/4 wc damskie
- pom. 1/5 wc damskie
7. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na zadanie pn. „Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 5 w Goleniowie” zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zgodnie z którym: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Na przedmiotowe postępowanie w wyznaczonym terminie wpłynęły dwie oferty, przy czym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 556796,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 658778,38 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W niniejszym postępowaniu Zamawiający przewidział korzystanie z prawa opcji. Ceny za zamówienie objęte prawem opcji kształtowały się następująco:Oferta nr 1; 679615,37 złotych łącznie z podatkiem VAT.
Oferta nr 2: 1066515,78 złotych łącznie z podatkiem VAT.
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |