„Modernizacja ogrodzenia wokół Publicznego Przedszkola nr 9 w Kędzierzynie – Koźlu”
Publiczne Przedszkole nr 9
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295160
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 08:06
- Lokalizacja
- Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9b267e3-0043-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7491094036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295160 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja ogrodzenia wokół Publicznego Przedszkola nr 9
w Kędzierzynie – Koźlu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Publiczne Przedszkole nr 9
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530560020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Harcerska 16
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektorpp9@kedzierzynkozle.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykuly/474/kontakt
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja ogrodzenia wokół Publicznego Przedszkola nr 9w Kędzierzynie – Koźlu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b267e3-0043-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00236366/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Modernizacja ogrodzenia wokół Publicznego Przedszkola nr 9 w Kędzierzynie – Koźlu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251661/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem całego zadania jest modernizacja ogrodzenia terenu wokół przedszkola.
1. Zadanie ma zostać wykonane zgodnie z:
1) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, a załączone przedmiary robót stanowią jedynie dokument pomocniczy,
2) projektem wykonawczym.
2. Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
• Demontaż istniejącego ogrodzenia wraz z podmurówką;
• Montaż nowego ogrodzenia z systemowych elementów prefabrykowanych;
• Montaż nowej bramy wjazdowej na posesję oraz furtek,
• Montaż nowej podmurówki z systemowych elementów prefabrykowanych;
• Wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia automatyki i napędu do otwierania bramy.
UWAGA!
Wykonawca ujmie także w kosztach ogólnych:
• zebranie odpadów powstałych w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia i przekazanie ich do odzysku, unieszkodliwienia lub składowania (w tym koszt recyklingu materiałów z rozbiórki, czy składowania odpadów na wysypisku śmieci),
Wykonawca ma obowiązek zapoznać się dokładnie dokumentacją oraz całą SWZ wraz z jej załącznikami.
Zaleca się, aby przed sporządzeniem oferty Wykonawca zapoznał się z miejscem przyszłych robót budowlanych.
Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928200-0 - Ogrodzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona z naruszeniem wskazanych wyżej wymogów jest sprzeczna z przepisami ustawy Pzp i jednocześnie nieważna na podstawie odrębnych przepisów, tj. przepisów Kodeksu cywilnego, określających skutki niezachowania wymogów formalnych dla czynności zastrzeżonej pod rygorem nieważności.Oferta firmy Inwest. com Gabriel Piecuch została złożona w postaci elektronicznej, jako plik (.pdf) ale bez opatrzenia go kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
W związku z tym, że złożona oferta nie spełnia wymogów formalnych przewidzianych w elektronicznych postępowaniach o zamówienie publiczne, podlega odrzuceniu zgodnie z dyspozycją art. 226 ust. 1 pkt 3) oraz pkt 4) ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 73 § 1 w zw. z art. 781 Kodeksu cywilnego – ze względu na niezgodność z ustawą Pzp oraz nieważność na podstawie odrębnych przepisów.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |