Naprawa zespołów prądotwórczych KEP 65 TDEK
10 Brygada Logistyczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295164
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-08 08:10
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542701518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów
Wykonawcy
3 przyznane
MARCIN ŁAPAZamość, PL
71 340 PLNMARCIN ŁAPAZamość, PL
71 340 PLNMARCIN ŁAPAZamość, PL
71 340 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.