Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko Orlik 2012” w Szalowej.
Gmina Łużna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004093
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 08:49
- Lokalizacja
- Łużna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1e95b44-85e1-471e-b89a-80be1500b461
- Identyfikator
- 7381022314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004093 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko Orlik 2012”
w Szalowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łużna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892469
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łużna 634
1.5.2.) Miejscowość: Łużna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@luzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugluzna
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/luzna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko Orlik 2012”w Szalowej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1e95b44-85e1-471e-b89a-80be1500b461
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009962/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Naprawa nawierzchni boiska sportowego wraz z modernizacją istniejącego zaplecza szatniowo-sanitarnego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Szalowej.
1) W zakres robót budowlanych wchodzi:
Roboty rozbiórkowe – budynek szatni
Rozebranie wykładziny ściennej z płytek
Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej
Demontaż grzejników elektrycznych
Wymiana podgrzewacza wody (bojlera) o pojemności do 200 dm3 na
wspornikach istniejących
Demontaż umywalek fajansowych z syfonami, półkami, zaworami i
wspornikami
Demontaż baterii wannowych lub umywalkowych
Demontaż misek klozetowych fajansowych
Demontaż opraw oświetleniowych świetlówkowych z kloszem
2)Roboty Remontowe - Budynek szatni
Warstwy wyrównawcze z zaprawy cementowej pod posadzki zatarte na
ostro, gr. 20 mm
Okładziny podłogowe z płytek z kamieni sztucznych o regularnych kształtach na zaprawie klejowej grubowarstwowej; płytki o wym. 60 x 60 cm (wysoki standard)
Cokoliki przyścienne z kształtek cokołowych o wys. 10 cm na zaprawie
grubowarstwowej; kształtki o dł. 30 cm (wysoki standard
Okładziny ścienne z płytek z kamieni sztucznych o regularnych kształtach układanych we wzory na zaprawie klejowej grubowarstwowej; płytki o wym. 60 x 60 cm (wysoki standard)
Przygotowanie podłoża pod malowanie - oczyszczenie i zmycie podłoża
Przygotowanie podłoża na ścianach - ręczne gruntowanie
Zabezpieczenie okien folią ochronną
Zabezpieczenie podłóg folią
Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych ścian
Przygotowanie podłoża pod malowanie - oczyszczenie i zmycie podłoża
Przygotowanie podłoża na ścianach - ręczne gruntowanie
Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych sufitów
Skrzydła drzwiowe fabrycznie wykończone obsadzone w ściankach z płyt gipsowo-kartonowych NIDA
Grzejniki stalowe łazienkowe c.o.o szer. 350-600 mm i wys. do 500 mm, montaż grzejników na ścianie - ANALOGIA - Elektryczny grzejnik konwektorowy - ścienny 2500 W
Wymiana wyłącznika, przełącznika 1-biegunowego lub przycisku na cegle
Oprawy oświetleniowe przykręcane - oprawa led nastropowa 120x30, 60W
Umywalki pojedyncze porcelanowe z syfonem gruszkowym
Umywalki pojedyncze porcelanowe z syfonem gruszkowym - dla niepełnosprawnych
Baterie umywalkowe lub zmywakowe ścienne o śr. nominalnej 15 mm
Baterie natryskowe z natryskiem przesuwnym o śr.nominalnej 15 mm
Ustępy z płuczką ustępową typu *kompakt*
Ustępy z płuczką ustępową typu dla niepełnosprawnych
Ciśnieniowe czyszczenie i mycie elewacji wodą gorącą
Mycie ciśnieniowe myjką o mocy ponad 3,5 kW przydomowych dróg,podjazdów i chodników o nawierzchni porowatej
3) Roboty Remontowe – ORLIK
Regeneracja nawierzchni poliuretanowej poprzez RETOPING - naprawa uszkodzeń i naniesienie nowej warstwy natryskowo wraz z wyznaczeniem oraz odmalowaniem linii,
Konserwacja nawierzchni ze sztucznej trawy - szczotkowanie, spulchnienie i rozluźnienie górnej warstwy wypełnienia, mechaniczne czyszczenie z uzupełnieniem granulatu,
Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie – Reflektor zewnętrzny LED IP66 4000K 150W
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) rysunki pomocnicze
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych –
c) przedmiary robót stanowiące element pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
39293300-5 - Sztuczna trawa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265521,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601388,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265521,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KRUCZEK Kruczek Wojciech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 491863284
7.3.3) Ulica: Kołłątaja 18/13
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265521,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |