Wykonywanie przewozów pasażerskich w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krasiczyn
Gmina Krasiczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00004117
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00004117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-03 08:51
- Lokalizacja
- Krasiczyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c92ef25-06fb-4b75-9193-5b5f7c895e0a
- Identyfikator
- 7952306313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004117 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie przewozów pasażerskich w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krasiczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasiczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasiczyn 177
1.5.2.) Miejscowość: Krasiczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-741
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krasiczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krasiczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c92ef25-06fb-4b75-9193-5b5f7c895e0a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie przewozów pasażerskich w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krasiczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c92ef25-06fb-4b75-9193-5b5f7c895e0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021424/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonywanie przewozów pasażerskich w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krasiczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643931
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia :
a) przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonywanie usług przewozowych na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Zamawiającego jak niżej:
- Cisowa- Prałkowce przez Krzeczkową, długość linii 23 km, częstotliwość połączeń na dobę 8, ilość autobusów 3 szt., spełniające wymogi: autobus powyżej 20 osób, rok produkcji nie starszy niż 2014
z wyświetlaczem elektronicznym, (linia 1)
- Korytniki-Prałkowce przez Krasiczyn, Tarnawce, długość linii 12 km, częstotliwość połączeń na dobę 8, ilość autobusów 3 szt., spełniające wymogi: autobus powyżej 20 osób, rok produkcji nie starszy niż 2014 z wyświetlaczem elektronicznym, (linia2)
- Prałkowce – Brylińce przez Tarnawce, Zalesie, długość linii 25 km, częstotliwość połączeń na dobę 22, ilość autobusów 3 szt., spełniające wymogi: autobus powyżej 50 osób, niskopodłogowe, przystosowane do przejazdu osób niepełnosprawnych i matek dziećmi, rok produkcji nie starszy niż 2014 z wyświetlaczem elektronicznym, (linia 3)
- - Prałkowce-Chołowice przez Krasiczyn, długość linii 17 km, częstotliwość połączeń na dobę 11, ilość autobusów 3 szt., spełniające wymogi: autobus powyżej 30 osób, rok produkcji nie starszy niż 2014 z wyświetlaczem elektronicznym, (linia4)
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 845000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 845000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 845000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo -Usługowa Mariusz Franków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952027783
7.3.3) Ulica: Malawa 23/1
7.3.4) Miejscowość: Bircza
7.3.5) Kod pocztowy: 37-740
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 845000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |