Rewitalizacja w Gminie Ochotnica Dolna poprzez zagospodarowanie terenu dla stworzenia przestrzeni spotkań
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295460
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 09:48
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1b8ee39-8996-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295460 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja w Gminie Ochotnica Dolna poprzez zagospodarowanie terenu dla stworzenia przestrzeni spotkań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182620910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugochotnicadolna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja w Gminie Ochotnica Dolna poprzez zagospodarowanie terenu dla stworzenia przestrzeni spotkań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1b8ee39-8996-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024371/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Rewitalizacja w Gminie Ochotnica Dolna poprzez zagospodarowanie terenu dla stworzenia przestrzeni spotkań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny program operacyjny województwa małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 11.2, Tytuł projektu: Rewitalizacja w Gminie Ochotnica Dolna poprzez zagospodarowanie terenu dla stworzenia przestrzeni spotkań2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054747/06
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.1.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3565095,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych, w tym: punkt gastronomiczny, toalety publiczne, punkt obsługi parku linowego, altana parkowa, wiata śmietnikowa, mała architektura, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, przyłącza kanalizacji sanitarnej, ciągi piesze i pieszo-rowerowe, ciągi komunikacyjne i parking, oświetlenie terenu oraz wykonanie konstrukcji parku linowego (słupy w studniach fundamentowych), fundamentu i konstrukcji ścianki wspinaczkowej, konstrukcji skarpy, przebudowy ogrodzenia boiska. Ponadto obsługa geodezyjna w trakcie robót, inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza całości, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie całości, wykonanie i usunięcie zabezpieczenia drzewostanu, organizacja placu budowy zgodnie z dokumentacją projektową.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) dokumentacja projektowa w części dotyczącej części 1 zamówienia:
a) w przypadku przedmiaru robót budowlanych pozycje tego przedmiaru wskazane dla części 1 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do kosztorysu”;
b) przedmiar robót budowlanych znajduje się w pliku „Zal nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa cz9.rar”;
c) w części dotyczącej projektów pozycje określone dla części 1 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do dok. proj.”;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie .zip. Nazwa pliku „Z2 - STWiORB-04.03.2022”, w części dotyczącej części 1 zamówienia”, tj. rozdziały wskazane dla części 1 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do STWiORB;
W Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., Zamawiający wskazał, które pozycje przedmiaru robót budowlanych i projektów z całej dokumentacji projektowej, a także rozdziały specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowią opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zamówienia.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 2015242,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych, w tym: plac zabaw, skate park, siłownia zewnętrzna. Ponadto obsługa geodezyjna w trakcie robót.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) dokumentacja projektowa w części dotyczącej części 2 zamówienia:
a) w przypadku przedmiaru robót budowlanych pozycje tego przedmiaru wskazane dla części 2 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do kosztorysu”;
b) przedmiar robót budowlanych znajduje się w pliku „Zal nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa cz9.rar”;
c) w części dotyczącej projektów pozycje określone dla części 2 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do dok. proj.”;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie .zip Nazwa pliku „Z2 - STWiORB-04.03.2022”, w części dotyczącej części 2 zamówienia”, tj. rozdziały wskazane dla części 2 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do STWiORB;
W Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., Zamawiający wskazał, które pozycje przedmiaru robót budowlanych i projektów z całej dokumentacji projektowej, a także rozdziały specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowią opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zamówienia.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 459309,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych, w tym: park linowy, ścianka wspinaczkowa. Ponadto obsługa geodezyjna w trakcie robót.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) dokumentacja projektowa w części dotyczącej części 3 zamówienia:
a) w przypadku przedmiaru robót budowlanych pozycje tego przedmiaru wskazane dla części 3 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do kosztorysu”;
b) przedmiar robót budowlanych znajduje się w pliku „Zal nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa cz9.rar”;
c) w części dotyczącej projektów pozycje określone dla części 3 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do dok. proj.”;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Z2 - STWiORB-04.03.2022”, w części dotyczącej części 3 zamówienia”, tj. rozdziały wskazane dla części 3 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do STWiORB;
W Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., Zamawiający wskazał, które pozycje przedmiaru robót budowlanych i projektów z całej dokumentacji projektowej, a także rozdziały specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowią opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zamówienia.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 434288,21 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót nasadzeniowych i zieleniarskich, w tym: ogród sensoryczny, w tym docelowe ukształtowanie terenu, konieczne oczyszczenie i rekultywacja terenu, niezbędna wymiana i wzbogacenie warstwy wegetacyjnej, nasadzenia drzew, bylin i krzewów, nasadzenia trawnikowe, pielęgnacja drzewostanu, pielęgnacja zachowanych fragmentów łąkowych, wymiana nawierzchni boiska sportowego wraz z wykonaniem drenażu.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) dokumentacja projektowa w części dotyczącej części 4 zamówienia:
a) w przypadku przedmiaru robót budowlanych pozycje tego przedmiaru wskazane dla części 4 zamówienia wZałączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do kosztorysu;
b) przedmiar robót budowlanych znajduje się w pliku „Zal nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa cz9.rar”;
c) w części dotyczącej projektów pozycje określone dla części 4 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do dok. proj.”;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Z2 - STWiORB-04.03.2022”, w części dotyczącej części 4 zamówienia”, tj. rozdziały wskazane dla części 4 zamówienia w Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., w zakładce „Odniesienie do STWiORB;
W Załączniku nr Z1A do SWZ - Podział zadań z 18.02.2022 r., Zamawiający wskazał, które pozycje przedmiaru robót budowlanych i projektów z całej dokumentacji projektowej, a także rozdziały specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowią opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zamówienia.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 656254,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 2 zamówienia, udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania - 508 456,00 PLN.
Oferta 1- Techramps Sp. z o.o. Sp. k., ul. Organki 2, 31-990 Kraków- cena: 671 403,18 zł .
Oferta 2- WIMED Sp z o.o. Sp. k., ul. Tarnowska 48, 33-170 Tuchów- cena: 608 850,00 zł.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie zwiększył kwoty przeznaczonej na sfinansowanie tej części zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 671403,18 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w części 4 została złożona tylko jedna oferta przez wykonawcę SPA4GARDEN Suren Karapetyan, ul. Kisielewskiego 20, 31-708 Kraków, z ceną 1 321 512,84 zł.
Zgodnie z art. 222 ust. 4 Pzp Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 4 zamówienia, tj. 193 121 zł.
Zgodnie natomiast z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie zwiększył kwoty przeznaczonej na sfinansowanie tej części zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1321512,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1321512,84 PLN
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |