PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU CENTRUM PROMOCJI MODY I CENTRUM NAUKI I SZTUKI PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00295475
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00295475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-08 09:55
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e634c0f6-e7d5-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7240005348
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

"PERFBUD" PHU HALINA GŁOWACKA,ANDRZEJ GŁOWACKIŁódź, PL · lot 0
269 980,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295475 z dnia 2022-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU CENTRUM PROMOCJI MODY I CENTRUM NAUKI I SZTUKI PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 121

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-726

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@asp.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.asp.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/asp.lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU CENTRUM PROMOCJI MODY I CENTRUM NAUKI I SZTUKI PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e634c0f6-e7d5-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202270/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KBZ.261.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa pomieszczeń w budynku Centrum Promocji Mody i Centrum Nauki i Sztuki przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi.

2. Zakres zamówienia:
a) Centrum Promocji Mody
Zakresem opracowania objęto balkony auli wielofunkcyjnej na 3-im poziomie CPM. Dokumentacja przewiduje wydzielenie trzech pomieszczeń, jednego od strony wschodniej oraz dwóch od strony zachodniej. Wydzielenie zostanie wykonane w technologii lekkiej zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi na szkielecie stalowym z montażem drzwi wewnętrznych. Wydzielenia w klasie odporności ogniowej EI30. Ściany projektowane zwrócone w stronę auli wielofunkcyjnej wykonane powyżej wysokości 120cm z płyt perforowanych zapewniających odpowiednie pochłanianie dźwięków. W ramach prowadzonych prac przewiduje się również dostosowanie wewnętrznych instalacji elektrycznej, sieci internetowej oraz Systemu Sygnalizacji Pożarowej oraz wymianę dwóch grzejników zgodnie z częścią rysunkową. Na wschodnim balkonie należy wykonać pochylnię dla drugiego kierunku ewakuacji.
Przewiduje się wykonanie robót budowlanych objętych zakresem niniejszej dokumentacji projektowej w następującej kolejności:
1) przygotowanie terenu prowadzenia prac budowlanych
2) wykonanie niezbędnych zabezpieczeń istniejących elementów
3) demontaż zbędnych elementów stropu podwieszanego, instalacji elektrycznych oraz SSP
4) demontaż istniejących elementów wygłuszających na ścianach, uzupełnienie ewentualnych ubytków i szpachlowanie
5) wykonanie pochylni na wschodnim balkonie
6) wymiana dwóch grzejników, jedna sztuka do przełożenia, jedna do wymiany na mniejszy
7) wykonanie szkieletu projektowanych ścian działowych wydzielających
8) przebudowa instalacji elektrycznej i SSP
9) wykonanie płytowania płytami gipsowo-kartonowymi
10) wykonanie robót wykończeniowych i malarskich
11) montaż stolarki drzwiowej
12) końcowy montaż elementów instalacji elektrycznych i SSP

b) Centrum Nauki i Sztuki
Zakresem opracowania objęta jest część pomieszczeń edukacyjnych na 3-im poziomie. Dokumentacja przewiduje wydzielenie korytarzem pomieszczenia użytkowanego aktualnie jako sala komputerowa. Wydzielenie zostanie wykonane w technologii lekkiej zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi na szkielecie stalowym, w wykonanej ścianie działowej planuje się wykonanie przeszkleń oraz drzwi wewnętrznych. W ramach prac uwzględniono wykonanie przesłonięcie lekką ścianą wolnych przestrzeni powyżej elementów konstrukcyjnych na poziomie 5,25m powyżej posadzki. Szczeliny pomiędzy istniejącymi słupami o przekroju okrągłym zlikwidować poprzez wykonanie osłon z blachy stalowej powlekanej w kolorze białym montowanej przez nitowanie do najbliższych profili aluminiowych okiennych. W ramach prowadzonych prac przewiduje się również dostosowanie wewnętrznych instalacji elektrycznej, sieci internetowej oraz Systemu Sygnalizacji Pożarowej
Przewiduje się wykonanie robót budowlanych objętych zakresem niniejszej dokumentacji projektowej w następującej kolejności:
1) przygotowanie terenu prowadzenia prac budowlanych
2) wykonanie niezbędnych zabezpieczeń istniejących elementów
3) demontaż zbędnych elementów stropu podwieszanego, instalacji elektrycznych oraz systemu SSP
4) rozbudowa instalacji hydrantowej
5) wykonanie szkieletu projektowanych ścian działowych wydzielających
6) montaż hydrantu wewnętrznego DN25 z wężem 30m
7) przebudowa instalacji elektrycznej i SSP
8) wykonanie płytowania płytami gipsowo-kartonowymi
9) wykonanie robót wykończeniowych i malarskich
10) montaż stolarki drzwiowej oraz naświetli pcv
11) końcowy montaż elementów instalacji elektrycznych i SSP

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269980,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357486,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269980,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU PERFBUD Andrzej Głowacki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Halina Głowacka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7260025408

7.3.3) Ulica: Obornicka 7/12

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-039

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269980,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2022-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane