Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu do aktualnych przepisów przeciwpożarowych
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295496
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 10:01
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6070b22-01b0-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295496 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu do aktualnych przepisów przeciwpożarowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.modlinger@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.pwr.edu.pl https://miniportal.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu do aktualnych przepisów przeciwpożarowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6070b22-01b0-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001019/55/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa wraz z dostosowaniem wnętrz i infrastruktury towarzyszacej w budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej do aktualnych przepisów p.ppoż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249507/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-108/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1135757,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku A-1 Politechniki
Wrocławskiej przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu do aktualnych przepisów przeciwpożarowych.
Budynek A-1 jest obiektem zabytkowym wpisanym do Rejestru Zabytków pod numerem 673/544/Wm Gmach Główny,
decyzja z 10.01.1997 r.,
2. Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i
montażowych, prac konserwatorskich oraz usług budowlanych w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej (Załącznik
nr 3 SIWZ).
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty jw. zgodnie z dokumentacją projektową, niniejszą umową, obowiązującymi
przepisami, warunkami technicznymi, wydanymi uzgodnieniami i normami.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SIWZ – Dokumentacja projektowa.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w Projekcie umowy- Załącznik nr 4 do
SIWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie przetargowe zostaje unieważnione w oparciu o art.255 ust.2 – gdyż jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu na podstawie art.226 ust.1 pkt 8 ustawy.| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |