„Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w msc. Zachełmie, gm. Zagnańsk”
Gmina Zagnańsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295531
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 10:13
- Lokalizacja
- Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ee3570d-e7ce-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9591671296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295531 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w msc. Zachełmie, gm. Zagnańsk”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (41) 300 13 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w msc. Zachełmie, gm. Zagnańsk”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ee3570d-e7ce-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002217/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 „Zagospodarowanie terenów przy zbiornikach wodnych w msc. Kaniów i Zachełmie, gm. Zagnańsk”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.3 „Ochrona i wykorzystanie obszarów cennych przyrodniczo ZIT KOF” 4 Osi 6 „Rozwój miast” 5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201844/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.17.2022.PZZ – PZZiS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:
Inwestycja na działkach nr ewid. 1415, 211/1, 210/1, 212, 1419, 319/1, 1418, 319/2, 1144, 1141/2, 1417, 1231/1, obręb Zachełmie.
a) budowa drogi wewnętrznej o długości 181m i szerokości zmiennej od 3m-9m z kostki betonowej gr. 10cm koloru szarego – 612m2,
b) budowa chodnika jednostronnego szerokości 1m z kostki betonowej gr. 10cm koloru szarego. Chodnik w zatoczce o szerokości 2,5m, długość chodnika 194m, powierzchnia przy drodze wewnętrznej 211m2, chodnik i droga wewnętrzna po stronie zachodniej zbiornika okolone krawężnikiem długości 390m,
c) utwardzenie terenu z płyt betonowych 60x40x6cm o powierzchni 240m2- chodnik
w południowej części zbiornika o szerokości 1,5m – obrzeże 8x12x100cm o długości 163m, opornik na ławie betonowej z oporem 12x25x100cm o długości 160m,
d) remont schodów od strony południowej zbiornika wg. projektu,
e) wykonanie instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego – do lamp oświetleniowych,
f) wymiana barierki przy zbiorniku i schodach na barierkę ze stali nierdzewnej o łącznej długości 300m, wys. 1,1m (barierka przy schodach 5,5m),
g) zakup i montaż ławek 12szt., stojaków na rowery 10szt., koszy na śmieci 12szt. tablic edukacyjnych informacyjnych 10szt.,
h) nasadzenie drzewek kulistych w ilości 37szt. z pasami żwirowymi o gr. 10cm na geowłókninie o powierzchni 234m2 – klon o wysokości 1.5-2m z zabezpieczeniem (słupki drewniane i taśma utrzymująca drzewko),
i) wykonanie robót remontowych towarzyszących.
Szczegóły w Rozdziale III - SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 926300,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1107630,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 926300,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano - Drogowa BAKAMEX Janusz Bakalarz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572254768
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 295
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 926300,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |