Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku administracyjnego w Areszcie Śledczym w Bytomiu
ARESZT ŚLEDCZY W BYTOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295551
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 10:17
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-865ff895-0365-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6262188083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295551 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku administracyjnego w Areszcie Śledczym w Bytomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ARESZT ŚLEDCZY W BYTOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319836
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrocławska 4
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32/388-62-10
1.5.8.) Numer faksu: 32/388-62-60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkw_bytom@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
dkw_bytom@sw.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna więziennictwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku administracyjnego w Areszcie Śledczym w Bytomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-865ff895-0365-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00087439/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu budynku administracyjnego w Areszcie Śledczym w Bytomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/RD/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku ad-ministracyjnego w Areszcie Śledczym w Bytomiu, 41-902 Bytom, ul. Wrocławska 4, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ.
Ogólny zakres prac:
wykonanie remontu ok 370 m2 powierzchni dachu budynku administracyjnego oraz pasów podrynnowych, rynien i rur spustowych,
wymiana wyeksploatowanych rynien i rur spustowych oraz obróbek blacharskich,
częściowa wymiana deskowania,
wymiana wywiewek wentylacyjnych,
wykonanie nowych tynków na kominach,
pokrycie dachu papą termozgrzewalną,
wymiana instalacji odgromowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożone oferty przekraczają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177870,51 PLN
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |