Remont drogi powiatowej Nr 1449N na odc. około 300 m od tzw. „krzyżówek barczewskich” w kierunku m. Olsztyn.
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00295569
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00295569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 10:21
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b58636ec-07f4-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7393019602
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295569 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1449N na odc. około 300 m od tzw. „krzyżówek barczewskich” w kierunku m. Olsztyn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6417491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagajaca transport lądowy, pozostała
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej Nr 1449N na odc. około 300 m od tzw. „krzyżówek barczewskich” w kierunku m. Olsztyn.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b58636ec-07f4-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031469/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Remont drogi powiatowej Nr 1449N na odcinku około 300 m od tzw. "Krzyżówek Barczewskich" w kierunku m. Olsztyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267250/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.43.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem drogi powiatowej Nr 1449N w okolicach miejscowości Różnowo i Słupy na dwóch odcinkach o łącznej długości około 416 m na działce o numerze: 302/4 obręb 0016 Różnowo, gm. Dywity.
2. Roboty budowlane związane z realizacją przedmiotowego zamówienia będą wykonywane na podstawie zgłoszenia robót budowlanych w Wydziale Infrastruktury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Olsztynie.
3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie przedmiaru robót, planu zagospodarowania terenu, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robot, ustaleń SWZ oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) zwanej dalej pzp, informuje się, że prowadzone przez Powiatową Służbę Drogową w Olsztynie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na realizację zadania pn.: „Remont drogi powiatowej Nr 1449N na odc. około 300 m od tzw. „krzyżówek barczewskich” w kierunku m. Olsztyn” zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 pzp ponieważ cena najkorzystniejszej oferty - 350 594,72 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 189 045,22 zł brutto, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |