Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00295633
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00295633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-08 10:37
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6738910-0414-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6760058847
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzebudowa budynkówPokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295633 z dnia 2022-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350239017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kordylewskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.marr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marr.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rozwój regionalny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6738910-0414-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259145/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/15/22/DOF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń biurowych na parterze oraz na piętrach od I-IV w budynku przy ul. Kordylewskiego 11 w Krakowie w zakresie m.in. rozbiórek ścian działowych, budowy nowych ścian, aranżacji pomieszczeń, wykonania nowych posadzek, malowania, wykonania instalacji wentylacji, klimatyzacji, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, instalacji niskoprądowych i CCTV. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji.
Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji na wszystkie wykonane prace i zamontowane w ramach Umowy urządzenia na okres 36 miesięcy, na zasadach określonych w Umowie. Zamawiającemu przysługuje również rękojmia na zasadach wynikających z Kodeksu cywilnego.
W okresie trwania gwarancji i rękojmi Wykonawca zobowiązany jest do organizowania przeglądów okresowych ( w tym przeglądów ppoż zamontowanych urządzeń) w terminach 12, 24, i 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego. Wykonanie każdego przeglądu zostanie potwierdzone Protokołem z przeglądu okresowego.
W okresie trwania gwarancji Wykonawca jest zobowiązany wykonywać wszystkie przeglądy systemów wymienione w przepisach prawa, kartach gwarancyjnych, wskazówkach prawidłowej eksploatacji, dokumentacji techniczno-ruchowej, czy innych dokumentach dostarczonych przez producenta zamontowanych urządzeń wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych, np.: należy wykonać przegląd instalacji wentylacji wraz z wymianą filtrów.
2. Przedmiar w podziale na kondygnacje (parter wraz z piwnicą oraz piętra - od I-szego do IVego - znajduje się odpowiednio w załączniku nr 4a i 4b do specyfikacji.
3. Dokumentacja projektowa stanowi załącznik nr 4 do specyfikacji.
4. Prace budowlane zostaną zrealizowane w dwóch następujących etapach:
a) etap I –III i IV piętro budynku;
b) etap II – pozostały zakres zamówienia
5. Zamawiający sugeruje, aby prace generujące duży hałas lub duże zapylenie, stanowiące utrudnienie dla funkcjonowania nieremontowanych kondygnacji budynku były wykonywane od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do godziny 5:00 następnego dnia. W soboty i niedziele prace mogą być wykonywane przez całą dobę – do poniedziałku do godziny 5:00. Zamawiający zezwala na wykonanie niezbędnych prac generujących duży hałas lub duże zapylenie w godzinach od 5:00 do 16:00 pod warunkiem ich uprzedniego uwzględnienia w harmonogramie. Harmonogram robót z określeniem terminu realizacji prac, których nie można wykonywać po godzinie 16:00 bądź w dni wolne od pracy, zostanie przygotowany przez Wykonawcę w uzgodnieniu z Zamawiającym w terminie 5 dni kalendarzowych po podpisaniu umowy.
6. Ponadto Zamawiający wymaga, aby podczas prowadzenia wszystkich robót budowlanych Wykonawca zapewnił nieograniczony dostęp do budynku. Podczas remontu na części kondygnacji nieobjętych robotami budowlanymi będą pracować pracownicy Zamawiającego, a na wyższych kondygnacjach (powyżej IV piętra) swoją siedzibę m.in. ma sąd oraz architektoniczna pracownia projektowa, które również muszą mieć zapewnioną ciągłość funkcjonowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262700-8 - Przebudowa budynków

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2022-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane