Remont pokrycia dachu na budynku głównym Głogowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Głogowie

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00004183
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00004183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-03 08:59
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14f834ca-8915-46aa-83ba-d00312e79428
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

JULIA KOZŁOWSKAJemielno, PL · lot 0
782 984 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004183 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu na budynku głównym Głogowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Głogowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu na budynku głównym Głogowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Głogowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14f834ca-8915-46aa-83ba-d00312e79428

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024924/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont pokrycia dachu na budynku głównym Głogowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont pokrycia dachu na budynku głównym Głogowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Głogowie.

2. Na zakres rzeczowy zadania składa się:
- rozbiórka pokrycia papowego – wycięcie uszkodzonych miejsc, pęcherzy, obróbek na dachach betonowych, obróbki z papy ścian naświetli,
- izolacje cieplne z płyt styropianowych – docieplenie naświetli,
- naprawa pokryć dachowych papą termozgrzewalną, dwuwarstwowe pokrycie – uzupełnienie uszkodzonych miejsc,
- pokrycie dachów papą termozgrzewalną, dwuwarstwowe z izolacją podłoża,
- obróbki kominów, murków ogniowych, daszków naświetli (wymiana),
- montaż izoklinów z wełny mineralnej przy kominach wentylacyjnych, murkach, ścianach, naświetlach,
- pokrycie daszków kominów wentylacyjnych papą termozgrzewalną,
- wywóz papy asfaltowej zerwanej z dachu (gruz spryzmowany), utylizacja papy,
- wymiana przewodów uziemienia i odgromowych na dachu, wsporników na ścianie,
- wymiana złączy rynnowych,
- wymiana obróbek blacharskich, murów ogniowych, okapów nienadających się do użytku, pasa nadrynnowego i podrynnowego, wiatrownic, murów ogniowych, gzymsy, opaski dociskowe bez naruszania konstrukcji budynku (roboty naprawcze),
- wymiana rynien z PCV nienadających się do użytku z pozostawieniem nadających się do użytku, wymiana czyszczaka,
- wymiana uszkodzonych wywietrzaków,
- przygotowanie podłoża pod częściowe docieplenie metodą lekką-mokrą, ocieplenie części ścian budynku płytami styropianowymi, malowanie ścian w tym starych tynków, pozostałych elementów zewnętrznych po dokonanym dociepleniu,
- wymiana kominów wentylacyjnych, naprawa kominów wolnostojących w budynku,
- wymiana daszków i nakrywy,
- usunięcie i wywóz gruzu.

3. Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót i STWiOR które są załącznikami do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782984,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1093294,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 782984,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Julia Maciejko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 501-008-48-05

7.3.3) Ulica: Piotrowice małe 12

7.3.4) Miejscowość: Jemielno

7.3.5) Kod pocztowy: 56-209

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 782984,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane