Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń budynku nr 3 w Placówce Straży Granicznej w Szczecinie, przy ulicy Żołnierskiej 4.

Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00295887
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00295887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-08 11:47
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5daa8f14-fe8f-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5830008097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInne instalacje elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabliInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00295887 z dnia 2022-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń budynku nr 3 w Placówce Straży Granicznej w Szczecinie, przy ulicy Żołnierskiej 4.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190241779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oliwska 35

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-563

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.mosg@strazgraniczna.pl.

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.morski.strazgraniczna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.morski.strazgraniczna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie pomieszczeń budynku nr 3 w Placówce Straży Granicznej w Szczecinie, przy ulicy Żołnierskiej 4.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5daa8f14-fe8f-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00082655/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane dla zadania "Przebudowa części pomieszczeń budynku nr 3 w Placówce Straży Granicznej w m. Szczecin" w ramach projektu nr 3/9-2018/BK-FAMI "Infrastruktura i procedury azylowe"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246905/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie części pomieszczeń pierwszego piętra budynku nr 3 w Placówce Straży Granicznej w m. Szczecin w celu dostosowania pomieszczenia do obsługi administracyjnej cudzoziemców w ramach realizacji zadania pn. „Przebudowa części pomieszczeń budynku nr 3 w PSG w m. Szczecin”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2022-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane