Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo
Gmina Warlubie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00296037
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00296037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 12:18
- Lokalizacja
- Warlubie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b58c3c12-075e-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5591005054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00296037 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Warlubie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Warlubie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 523326040
1.5.8.) Numer faksu: 523326054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@warlubie.pl; oferty.zamowienia@warlubie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.warlubie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b58c3c12-075e-11ed-8000-d680d39e541a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b58c3c12-075e-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266681/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WG.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166267,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Pełna nazwa inwestycji
Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo.
2. Przedmiot inwestycji
1) Inwestycja ma na celu stworzenie miejsca sportowo - rekreacyjnego w miejscowości Bzowo, w skład którego wchodzi:
plac zabaw,
siłownia zewnętrzna,
boisko wielofunkcyjne,
obiekty małej architektury,
ogrodzenie,
wykonanie nasadzeń.
Przedmiotowy teren inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Bzowo gr. Warlubie, działka 47/2, gmina Warlubie, Właścicielem przedmiotowej działki jest Gmina Warlubie, ul. Dworcowa 15.
2) Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w następujących załącznikach do SWZ:
Załącznik nr 1 – Projekt zagospodarowania terenu;
Załącznik nr 2 – Rysunek B – 01 – Piłkochwyt H = 4,0 m;
Załącznik nr 3 – Rysunek B – 02 – Nawierzchnie utwardzone;
Załącznik nr 4 – Projekt architektoniczno – budowlany;
Załącznik nr 5 – Przedmiar robót;
Załącznik nr 6 – Rysunek PZT – 01 – Plan zagospodarowania terenu;
Załącznik nr 7 – Specyfikacja techniczna;
Załącznik nr 8 – Wzór umowy.
3. Inwestycja finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach programu Kujawsko – Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa
4. Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z harmonogramem rzeczowo - finansowym sporządzonym przez Wykonawcę i przedłożonym do zaakceptowania Zamawiającemu przed datą podpisania umowy.
5. W przypadku określenia, w dokumentacji stanowiącej Załączniki do SWZ, przedmiotu zamówienia przez wskazanie technologii, producenta, nazw własnych, znaków towarowych lub pochodzenia urządzeń i materiałów, odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający informuje, że mają one jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych z zachowaniem tych samych standardów technicznych, technologicznych, jakościowych i funkcjonalnych. Przez produkty równoważne należy rozumieć urządzenia i materiały posiadające nie gorsze parametry techniczne i te same cechy funkcjonalne co wskazany konkretny z nazwy czy pochodzenia produkt. Zastosowanie produktów równoważnych w żaden sposób nie może wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań technicznych. Wykaz zastosowanych i przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń, rozwiązań równoważnych musi zostać załączony do oferty, jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce. Zgodnie z art. 101 ust. 5 i 6 p.z.p Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowaniaPrzedmiotowe postępowanie prowadzone było poprzez platformę e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl). Termin składania ofert minął 04.08.2022 r. o godzinie 10:00. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota to 200 000,00 zł brutto
Otwarcie ofert nastąpiło 04.08.2022 r. o godzinie 10:30. W wyznaczonym terminie do zamawiającego nie wpłynęły oferty. W związku z tym, przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania
Unieważnienie postępowania następuje zgodnie z art. 255 ust. 1, tj.: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |