Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Wądroże Wielkie

Gmina Wądroże Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00296177
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00296177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-08 12:50
Lokalizacja
Wądroże Wielkie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9dbacdbf-f230-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6951400825
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkowePokrywanie podłóg i ścianPompy powietrzaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneIzolacja cieplna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00296177 z dnia 2022-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Wądroże Wielkie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wądroże Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wądroże Wielkie

1.5.2.) Miejscowość: Wądroże Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-430

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wadrozewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadrozewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wadrozewielkie.ezamawiajacy.pl/pn/wadrozewielkie/demand/75445/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Wądroże Wielkie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dbacdbf-f230-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00063000/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 2. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Wądroże Wielkie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219744/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.I.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4653250 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Wądroże Wielkie.
2) Adres inwestycji: gmina Wądroże Wielkie, powiat jaworski, województwo dolnośląskie.
Zamówienie podzielone jest na pięć etapów:
Etap nr 1. Przebudowa z (termo-) modernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Mierczycach (projekt nr 1)
Etap nr 2. Przebudowa z (termo-) modernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Skale (projekt nr 3)
Etap nr 3. Przebudowa z (termo-) modernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Budziszowie Wielkim (projekt nr 4)
Etap nr 4. Przebudowa z (termo-) modernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim (projekt nr 13)
Etap nr 5. Przebudowa z (termo-) modernizacją budynku szatni sportowej w Granowicach (projekt nr 16)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

42122460-2 - Pompy powietrza

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2022-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane