Usługi specjalistów-konsultantów do obsługi infolinii Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, dedykowanej sprawom obywateli państw trzecich
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00296256
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-08 13:05
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Doradztwo prawne i usługi informacyjneUsługi administracji publicznejAdministracyjne usługi społeczne
Wykonawcy
3 przyznane
Agnieszka KnapikRaciechowice, PL
24 255 PLNKlaudia WęgrzynKraków, PL
24 255 PLNBeata PiekaraKraków, PL
14 406 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.