Remont w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2: Część 1 i Część 2.
POWIAT CHRZANOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00296459
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00296459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 13:44
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3099ca2d-01ca-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6281715276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00296459 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2: Część 1 i Część 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHRZANOWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 2
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 625 79 47
1.5.8.) Numer faksu: 32 625 79 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-chrzanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chrzanowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2: Część 1 i Część 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3099ca2d-01ca-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251021/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.9.TP.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 277820,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2:Część 1- Malowanie korytarza parteru, sali operacyjnej oraz wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 125157,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2:Część 2- Modernizacji oświetlenia na oświetlenie energooszczędne typu LED na poziomie parteru w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Partyzantów 2 w Chrzanowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.5.) Wartość części: 152662,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Powiat Chrzanowski, ul. Partyzantów 2 działając na podstawie art. 260 informuje, że postępowanie na wykonanie zadania pod nazwą: Część 1- Malowanie korytarza parteru, Sali operacyjnej oraz wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul. Partyzantów 2 zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
Uzasadnienie:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 ust.2 wpłynęły 2 oferty. Najkorzystniejsza oferta przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizacje zadania. Biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na mocy art. 255 pkt.3 Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155281,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223720,46
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Powiat Chrzanowski, ul. Partyzantów 2 działając na podstawie art. 260 informuje, że postępowanie na wykonanie zadania pod nazwą: Część 2- Modernizacji oświetlenia na oświetlenie energooszczędne typu LED na poziomie parteru w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Partyzantów 2 w Chrzanowie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie:
W terminie wyznaczonym na złożenie ofert nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |