Przebudowa odcinka ulicy Okrężnej w Hucie Dłutowskiej

Gmina Dłutów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00296572
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00296572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-08 14:04
Lokalizacja
Dłutów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f191a29-09be-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7311914326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00296572 z dnia 2022-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka ulicy Okrężnej w Hucie Dłutowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dłutów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pabianicka 25

1.5.2.) Miejscowość: Dłutów

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-081

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dlutow@dlutow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dlutow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.dlutow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka ulicy Okrężnej w Hucie Dłutowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f191a29-09be-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035015/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa odcinka ul. Okrężnej w Hucie Dłutowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273442/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na odcinku ul. Okrężnej w Hucie Dłutowskiej o długości łącznej 397,16m. Prace będą polegały na wyrównaniu istniejącej nawierzchni jezdni kruszywem drogowym łamanym stabilizowanym mechanicznie o frakcji 0-31,5mm gr. 13÷25cm i ułożeniu warstw z betonu asfaltowego: w warstwie wiążącej gr. 4cm (AC11W) i w warstwie ścieralnej gr. 4cm (AC11S). Dodatkowo zakres prac obejmuje regulację wysokościową poboczy i zjazdów do działek prywatnych poprzez wyrównanie destruktem asfaltowym o gr. 20cm. Ponadto zadanie przewiduje odmulenie istniejących rowów oraz oczyszczenie przepustów.

Zakres robót objętych obowiązkami Wykonawcy szczegółowo opisany jest w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Wykonawca dla określenia ceny oferty dokonuje wyceny robót na podstawie SWZ
i załączników do SWZ, a w szczególności na podstawie danych zawartych w dokumentacji projektowej, w tym na podstawie przedmiarów, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - zwaną dalej ustawą Pzp (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) Zamawiający informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp stanowi, ż Zamawiajacy unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty.

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, iż w wyznaczonym terminie do składania ofert, tj. do dnia 08.08.2022 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane