Remont dachu na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Setnej w Dębnie.
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00296867
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00296867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-08 15:07
- Lokalizacja
- Dębno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67824d0e-0803-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5971627649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00296867 z dnia 2022-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Setnej w Dębnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966993
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Dębno
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@debno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.debno.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/um_debno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Setnej w Dębnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67824d0e-0803-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012783/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont dachu budynku socjalnego przy ul. Setnej w Dębnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268543/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje remont dachu na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Setnej 1a i 1b w miejscowości Dębno, w zakres którego wchodzi:
a) Usunięcie dachówki z gontów bitumicznych – około 905m2,
b) Wymiana pokrycia dachowego na blachę trapezową koloru brązowego lub pochodny – około 905m2 (kolor do uzgodnienia z inwestorem),
c) Wykonanie nowych obróbek blacharskich (kolor do uzgodnienia z inwestorem),
d) Ułożenie maty strukturalnej pod nowe pokrycie dachowe,
e) Wymiana wyłazów dachowych wraz z montażem nowych wyposażonych w klamkę i zamek – 2 szt.,
f) Wymiana wełny mineralnej gr. 25cm – około 50% całości,
g) Uzupełnienie i wzmocnienie konstrukcji dachu w miejscach osłabionych,
h) Oczyszczenie i impregnacja konstrukcji dachowej,
i) Wymiana całości orynnowania z PCW koloru brązowego lub pochodny (kolor do uzgodnienia z inwestorem): rynny półokrągłe ø 150 mm - około 145mb, rury spustowe okrągłe min ø 110 mm – około 103mb,
j) Malowanie dwukrotne po zakończeniu robót tynków wewnętrznych sufitów części wspólnych na poddaszu farbą emulsyjną – około 105m2,
k) Demontaż i montaż przewodów instalacji odgromowej (długość instalacji około 194 mb) wraz z wykonaniem badania tej instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono ofert.| 2022-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |