Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych obejmujących przebudowę pomieszczeń Pawilonu D I piętra strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00297165
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00297165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 07:53
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc9f77da-075b-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7181689321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00297165 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych obejmujących przebudowę pomieszczeń Pawilonu D I piętra strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 864733900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szpital-lomza.pl/index.php?k=1231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych obejmujących przebudowę pomieszczeń Pawilonu D I piętra strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc9f77da-075b-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033784/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa pomieszczeń Pawilonu D I piętro-Strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267754/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/52/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3026111,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych związanych z przebudową pomieszczeń Pawilonu D I piętra strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży .
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany na podstawie Decyzji nr 80/22 z dnia 6 czerwca 2022 r. BUD.6740.1.73.2022 wydanej przez Prezydenta Miasta Łomża dotyczącej zatwierdzenia projektu budowalnego i udzielenia pozwolenia na budowę obejmująca przebudowę pomieszczeń Pawilonu D,
I piętra strona prawa na potrzeby Poradni Onkologicznej oraz Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wojewódzkiego im. K. S. Wyszyńskiego w Łomży na działce o nr.ew.12191/3 położonej przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11 w Łomży. Decyzja stanowi Załącznik nr 8 do SWZ .
3. Zakres przebudowy w zakresie Poradni Onkologicznej i Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego określa załącznik nr 10 - Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ oraz załącznik graficzny stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
4. Zamawiający określa realizację przedmiotu zamówienia w II etapach :
1) Etap I – przebudowa pomieszczeń na potrzeby Poradni Onkologicznej
2) Etap II – przebudowa pomieszczeń na potrzeby Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45314310-7 - Układanie kabli
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45441000-0 - Roboty szklarskie
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45422100-2 - Stolarka drewniana
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
32551400-4 - Sieć telefoniczna
32551500-5 - Kable telefoniczne
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
31213100-3 - Rozdzielnie
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
24111500-0 - Gazy medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonał unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) Ustawy, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie
Zgodnie z Informacją z dnia 04.08.2022 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia kwotę w wysokości 3 711 603,98 zł brutto.
W postępowaniu zostały złożone trzy oferty tj;
1. Oferta nr 1 - PB Pożarski Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Sienkiewicza 22 lok. 5/3, 15 - 092 Białystok za cenę 4 557 328,62 zł.
2. Oferta nr 2 - Hydratec Sp. z o.o., ul. por. Anatola Radziwonika 12
15 - 166 Białystok za cenę 4 280 400,00 zł.
3. Oferta nr 3 - Embrus Budownictwo Sp. z o.o., ul. Gen. W. Sikorskiego 8
18 - 400 Łomża za cenę 4 238 021,03 zł.
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 526 417,05 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, do ceny oferty z najniższą ceną.
W związku z powyższym, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie
art. 255 pkt 3) Ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4238021,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4557328,62 PLN
| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |