Całodzienna kompleksowa usługa żywienia kuracjuszy Sanatorium Uzdrowiskowego Green Garden/Zielony Ogród

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00004347
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00004347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-03 09:22
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9b71c2f-c91d-463f-8ed5-e64578ed4577
Identyfikator
8393179849
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

BEATA DĄBROWSKAPabianice, PL · lot 0
2 887 757,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00004347 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Całodzienna kompleksowa usługa żywienia kuracjuszy Sanatorium Uzdrowiskowego Green Garden/Zielony Ogród

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hubalczyków 1

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Całodzienna kompleksowa usługa żywienia kuracjuszy Sanatorium Uzdrowiskowego Green Garden/Zielony Ogród

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9b71c2f-c91d-463f-8ed5-e64578ed4577

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP.

Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu opublikowanym w Dz. Urz. UE: 2023/S 218-687704 z dnia 2023-11-13 do postępowania 115/PN/2023 o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, polegającego na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego na okres 12 miesięcy. Zamówienie to polegać będzie na powierzeniu dotychczasowemu Wykonawcy realizacji usług objętych zamówieniem podstawowym na okres 12 miesięcy. Zamówienie będzie udzielone na podstawie przeprowadzonych negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będzie wynikało wprost ze złożonej oferty, a jego realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. W przypadkach udzielenia zamówienia , o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP zapisy nowej umowy zawieranej z Wykonawcą, będą powtórzeniem zapisów ze wzoru umowy w niniejszym postępowaniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 114/WR/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2608848,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi żywienia kuracjuszy Sanatorium Uzdrowiskowego Green Garden / Zielony Ogród w Ustce, polegającej na zapewnieniu codziennego, całodobowego przygotowania posiłków, dostawy i dystrybucji do punktu odbioru posiłków w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy w ilości ok. 120 posiłków dziennie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Beata Dąbrowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 839-266-55-71

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2887757,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2026-01-02
2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi