Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Winna Góra

Gmina Słupia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00297647
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00297647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-09 10:29
Lokalizacja
Słupia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c70875e-08d8-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8331128413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodyZbiorniki na wodęPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie uzdatniania wodyRoboty w zakresie nawierzchni drógBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wodyRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalacje wodne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00297647 z dnia 2022-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Winna Góra

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupia 136

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-128

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 46 8315591

1.5.8.) Numer faksu: 46 8315514

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slupia.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupia.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.slupia.com.pl/67,zamowienia-publiczne-powyzej-130-tys-netto

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Winna Góra

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c70875e-08d8-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045501/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Winna Góra

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270325/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.30.2022.JJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2953642,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w celu przebudowy stacji uzdatniania wody w miejscowości
Winna Góra w ramach realizacji inwestycji z Rządowego Programu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych p.n. „Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Winna Góra", zgodnie z dokumentacją projektową - Załącznik Nr 7 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy stacji uzdatniania wody w zakresie:
1) budowy zbiornika wyrównawczego na wodę o pojemności 170m3;
2) przebudowy istniejącego budynku gospodarczego ze zmianą przeznaczenia na stację uzdatniania wody oraz zabudowę technologii nowej stacji uzdatniania wody w zaadaptowanym do tego budynku,
3) sieci międzyobiektowych w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnych,
4) zbiornika na nieczystości płynne DN 1500 mm,
5) neutralizatora chloru DN 1000 mm,
6) osadnika wód popłucznych DN 2000 mm
7) rozdzielnicy głównej stacji wodociągowej,
8) instalacji elektrycznych stacji wodociągowej,
9) podłączenia studni głębinowych,
10) podłączenia zbiornika wyrównawczego,
11) automatyki procesu technologicznego
Lokalizacja inwestycji: działki Nr ewid. 128/5, obręb (0008) Winna Góra
3. Wykonawca zobowiązany jest ponadto do:
1) organizacji i zabezpieczeni placu budowy, utrzymanie zaplecza budowy, wszelkie roboty przygotowawcze i porządkowe,
a także wykonanie innych możliwych do przewidzenia, wynikających z przepisów, czynności mogących wystąpić w związku
z prowadzonymi robotami,
2) oznakowania terenu budowy;
3) organizacji, utrzymania i zabezpieczenia terenu budowy z zapleczem socjalnym i technicznym;
4) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót oraz ewentualną wypłatę odszkodowań z tytułu zniszczeń powstałych w wyniku prowadzenia robót lub w związku z nimi,
5) wykonania operatu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wykonanych robót, koszty te należy uwzględnić w cenie ofertowej;
6) sporządzenia i przedłożenia dokumentacji powykonawczej;
7) wszelkich innych prac określonych w dokumentacji projektowej, nie ujętych w niniejszej SWZ, a koniecznych do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
8) oznakowania inwestycji tablicą informacyjną/pamiątkową wykonaną zgodnie z warunkami szczegółowych warunków i zasad Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie Edycja 1 w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 01 lipca 2021r. oraz
Wstępnej Promesy dot. dofinansowania inwestycji z powyższego Programu Nr 01/2021/6043/PolskiLad z dnia 17 listopada 2021r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

39370000-6 - Instalacje wodne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu, w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego na składanie ofert, wpłynęła 1 oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Stąd też Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4282860,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4282860,00 PLN

2022-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane