Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00297758
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00297758/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 10:56
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91d5b6bd-08d2-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00297758 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46 390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapublicze@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91d5b6bd-08d2-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297758
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033262/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Budowa Skate Parku"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272537/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.45.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 209362,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie toru ziemnego typu „dirtpark” (obiekt z zakresu rekreacji i sportu) na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze, dz. Nr 1/3, obręb 0002 Cieplice II.
Charakterystyczne parametry obiektu:
Powierzchnia zagospodarowania 2 550 m2
Wysokość platformy startowej 5,85 m
Powierzchnia zabudowy platformy startowej 71 m2
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa Skate Parku”.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1. Roboty konstrukcyjne, polegające na:
a) budowie drewnianej wieży startowej z platformami, umożliwiającymi start na dwóch różnych poziomach wysokości (wieża montowana na stopach żelbetowych);
b) budowie trzech linii (tras przejazdu) przeszkód ziemnych o zróżnicowanym stopniu trudności;
c) budowie bandy łukowej, wspólnej dla dwóch linii (tras przejazdu).
2. Dostawę i montaż małej architektury:
a) 2 szt. ławek betonowych bez oparcia;
b) 2 szt. stojaków na rowery (6 szt. rowerów każdy), wykonane ze stali, ocynkowane;
c) 4 szt. pojemników na selektywną zbiórkę odpadów o poj. 240 l każdy.
3. Wymagania dodatkowe:
a) sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej wykonanych robót,
b) Wykonawca w ramach zadania będzie zobowiązany do zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie prowadzonych robót budowlanych, w tym opon (w ilości ok. 1000 szt.) znajdujących się w miejscu budowanego toru rowerowego,
c) Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania tablicy z regulaminem korzystania z obiektu. Tablica metalowa o wymiarach 120 cm x 80 cm, zamocowana na słupku metalowym osadzonym na stałe w podłożu. Treść regulaminu oraz miejsce posadowienia tablicy określi Zamawiający w trakcie prowadzonych robót budowlanych.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia w tym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Biorąc pod uwagę powyższe, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy pzp.| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |