Modernizacja/remont oraz odbudowa drogi dojazdowej do pól - os. Skrodne-Kotliny w miejscowości Ochotnica Dolna w km od 0+115 do km 0+634
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00297890
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00297890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 11:25
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75f365f7-e24c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00297890 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja/remont oraz odbudowa drogi dojazdowej do pól - os. Skrodne-Kotliny w miejscowości Ochotnica Dolna w km od 0+115 do km 0+634
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182620910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugochotnicadolna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja/remont oraz odbudowa drogi dojazdowej do pól - os. Skrodne-Kotliny w miejscowości Ochotnica Dolna w km od 0+115 do km 0+6342.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75f365f7-e24c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024371/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Modernizacja/remont oraz odbudowa drogi gminnej 363886K Skrodne-Kotliny w km 0+115 - 0+634 w Ochotnicy Dolnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191728/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.1.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 439440,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja/remont oraz odbudowa drogi dojazdowej do pól - os. Skrodne- Kotliny w miejscowości Ochotnica Dolna w km od 0+115 do km 0+634
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest wykonać m.in.:
1) Korytowanie na głębokość 50cm i podbudowa żwirowa na całej szerokości jezdni w km 0+394 - 0+634 (240mbx4,0m)
2) Korytowanie na głębokość 50cm i podbudowa żwirowa na poszerzeniach jezdni w km 0+294 - 0+394.
3) Dostosowanie przebiegu drogi do granic ewidencyjnych wraz z korytowaniem i wykonaniem podbudowy żwirowej w km 0+254 - 0+294 oraz 0+490 - 0+570
4) Wymiana przepustów rurowych fi 50cm w ilości 2 sztuki, wraz z wymianą studni wlotowej i ścianki czołowej na wylocie.
5) Wymiana przepustu rurowego fi60 cm- 1 sztuka, wraz z wymianą studni wlotowej i ścianki czołowej na wylocie.
6) Wymiana studni wlotowej i ścianki czołowej na wylocie istniejącego przepustu fi 50cm.
7) Pogłębienie i odmulenie rowu.
8) Wykonanie nawierzchni betonowej gr. 15cm z betonu C30/37 W8 F150 na całej długości drogi.
9) Ułożenie poboczy żwirowych o szerokości 0,5 m.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 8 do SWZ Dokumentacja Projektowa, zawierającym Opis przedmiotu zamówienia, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), Przedmiar Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 558175,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648755,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 558175,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowe Andrzej Obrzut
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381164020
7.3.3) Ulica: Mogilno 93
7.3.4) Miejscowość: Mogilno
7.3.5) Kod pocztowy: 33-326
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 558175,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |