Modernizacja i budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Marciszów
Gmina Marciszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00298135
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00298135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 12:16
- Lokalizacja
- Marciszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cb0491e-fe99-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6140102270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00298135 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Marciszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Marciszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821345
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 6
1.5.2.) Miejscowość: Marciszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-410
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@marciszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.marciszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.marciszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Marciszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cb0491e-fe99-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00298135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00046980/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja i budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Marciszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246006/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/271/02/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja i budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Marciszów” obejmującego:
1) Wymiana istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED, dla wskazanych odcinków dróg (nie wymagająca dokumentacji projektowej).
2) Wymiana istniejących 56 szt. zegarów astronomicznych
3) Wykonanie dokumentacji projektowej nowej infrastruktury oświetlenia drogowego wraz z uzyskaniem przewidzianych prawem: uzgodnień, pozwoleń, decyzji, dokonania zgłoszeń, dla wskazanych nowych i modernizowanych odcinków dróg.
4) Budowa nowej infrastruktury oświetlenia drogowego zgodnie z przygotowanymi projektami w tym w oparciu o dwa projekty budowlane przekazane przez zamawiającego.
5) Demontaż istniejących linii i opraw na słupach Tauron.
6) Rozbudowa i modernizacja istniejącej infrastruktury oświetlenia drogowego zgodnie z przygotowanymi projektami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71314200-4 - Usługi zarządzania energią
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
.Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 2.000.000,00 zł brutto.W wyznaczonym terminie składania ofert do Zamawiającego wpłynęły oferty od sześciu wykonawców. Oferta z najniższą ceną w wysokości 3.337.612,44 zł przewyższa zatem kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3337612,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6331227,51 PLN
| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |