Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2.
INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00298535
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00298535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 13:48
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d35c91f-0814-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8521809903
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00298535 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrawicka 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-337
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914898200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wiw.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wiw.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.wiw.szczecin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwo żywności, ochrona zdrowia zwierząt, weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d35c91f-0814-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00298535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064467/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MODERNIZACJA WINDY TOWAROWEJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269288/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.272.C 24.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2.
Modernizacja polega na wymianie dźwigu towarowego, małego, elektrycznego w istniejącym szybie.
2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany zgodnie z zapisami SWZ oraz zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ, zawierającą:
a) STWiORB Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z dokumentacja projektową
b) Przedmiar robót, kosztorys nakładczy - element pomocniczy, nie stanowi jedynej podstawy do wyceny oferty.
W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać min.:
wykonanie robót budowlanych, montażowych, instalacyjnych oraz towarzyszących dotyczących wymiany istniejącego starego dźwigu:
dźwig towarowy elektryczny PAE
udźwig – Q = 100 kg,
prędkość nominalna – V = 0,5 m/s,
liczba przystanków – 6,
wysokość podnoszenia – 17,3 m,
na nowy dźwig towarowy:
Podstawowe parametry dźwigu po modernizacji
CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA DŹWIGU
Elementy oraz parametry techniczne projektowanej windy – dźwigu Opis Elementu i parametrów technicznych projektowanej windy - dźwigu
Dźwig Towarowy mały, z napędem elektrycznym – reduktorowym w nadszybiu, linowy,
Wg normy EN 81-3+A1:2008/AC:2009
Udźwig 100 [kg]
Prędkość podnoszenia Minimum 0,3 [m/s]
Wysokość podnoszenia ok. 17,3 [m]
Ilość przystanków 6
Ilość dojść 6 – rozmieszczone jednostronnie
Sterowanie Mikroprocesorowe
Kabina Nieprzelotowa
Wymiary kabiny Szerokość 600 [mm]
Głębokość 750 [mm]
Wysokość 1200 [mm]
Drzwi szybowe Wychylne o wymiarach 600 x H1200 [mm]
Próg drzwi Na poziomie posadzki
Maszynownia Górna w szybie
Minimalne wymiary otworu w stropie niezbędne do wstawienia konstrukcji nośnej szybu Szerokość 1000 [mm]
Głębokość 870 [mm]
Minimalna wysokość nadszybia (górnej kondygnacji) 2500 [mm]
Minimalna głębokość podszybia 260 [mm]
Standard wykonania - Kabina dźwigu z stali nierdzewnej szlifowanej
- Drzwi szybowe i drzwi do maszynowni ze stali nierdzewnej szlifowanej
- Oświetlenie kabiny przy otwartych drzwiach
- Kaseta wezwań z stali nierdzewnej
Moc silnika wciągarki: 1,5 [KW]
Dodatkowe wyposażenie dźwigu 6 wózków towarowych z blokadą przed przemieszczeniem podczas transportu w kabinie
Gwarancja Minimum 36 miesięcy
UWAGA !!!
Roboty będą odbywały się na terenie funkcjonującego obiektu Laboratorium Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Szczecinie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
43322000-6 - Urządzenia do demontażu
42416100-6 - Windy
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |