Modernizacja 3 kamienic znajdujących się w obszarze rewitalizacji Gminy Miasto Ozorków – nadzór inwestorski
Gmina Miasto Ozorków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00298613
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-09 14:06
- Lokalizacja
- Ozorków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322170102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru i kontroliNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi nadzoru budowlanegoUsługi nadzorowania placu budowy
Wykonawcy
3 przyznane
BT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL
18 450 PLNBT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL
18 450 PLNBT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL
18 450 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.