Sukcesywny remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Nowosolna

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY NOWOSOLNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00298740
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00298740/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-09 14:29
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a49bc82-f16a-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7281084014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN FIJAŁKOWSKIBrzeziny, PL · lot 0
422 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00298740 z dnia 2022-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywny remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Nowosolna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY NOWOSOLNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470167121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Nowosolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-703

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkgn@zgkgn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowosolna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminanowosolna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywny remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Nowosolna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a49bc82-f16a-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00298740

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00047840/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Sukcesywny remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Nowosolna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217398/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPUB.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Obejmuje robotę budowlaną polegającą na sukcesywnym remoncie cząstkowym dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Nowosolna.
Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został opisany w:
a) STWiORB wymagania ogólne – zał. nr 7a do SIWZ,
b) STWiORB MMA – zał. nr 7b do SIWZ,
c) STWiORB Emulsja i grysy – zał. nr 7c do SIWZ,
d) Przedmiarze robót – zał. nr 7d do SIWZ
3.2. Sposób realizacji zamówienia:
a) Remonty cząstkowe dróg na terenie Gminy Nowosolna zakwalifikowane do realizacji w I Etapie w terminie 30 dni od daty podpisania umowy zlecone zostaną w trakcie przekazania placu budowy;
b) Przekazanie placu budowy prac zakwalifikowanych do I Etapu remontów cząstkowych odbędzie się w terminie do 7 dni od daty zawarcia umowy;
c) Przekazanie placu budowy prac zakwalifikowanych do II Etapu remontów cząstkowych dróg na terenie sołectw Gminy Nowosolna, odbędzie się jednocześnie z wystawianiem przez Zamawiającego zleceń, określających zakres miejsce i termin realizacji poszczególnych partii zamówienia;
d) Po zakończeniu I Etapu remontów cząstkowych dróg na terenie Gminy Nowosolna oraz w trakcie trwania II Etapu remontów cząstkowych dróg na terenie sołectw Gminy Nowosolna, Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia Wykonawcy remontu cząstkowego dróg gminnych wg potrzeb, do wysokości kwoty zawartej umowy;
e) Poszczególne roboty wykonywane przez Wykonawcę w trakcie trwania II Etapu remontów cząstkowych dróg realizowane będą na podstawie pisemnego zlecenia, przekazanego osobiście, doręczonego przy pomocy poczty elektronicznej e-mail;
f) Kolejne zlecenia określać będą zakres prac do wykonania, lokalizację robót i termin ich wykonania;
g) Przewiduje się maksymalny 30-dniowy termin realizacji zamówienia od daty doręczenia zlecenia Wykonawcy;
h) W przypadkach wystąpienia awarii, usterek i innych czynników powodujących konieczność bezzwłocznego podjęcia działania, Wykonawca zobowiązany jest do natychmiastowego zabezpieczenia terenu. Przystąpienie do wykonania zadania powinno odbyć się niezwłocznie, jednak w terminie nie dłuższym niż 72 godziny od chwili otrzymania zlecenia.
3.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych.
3.4. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej.
3.5. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów.
3.6. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 422900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 422900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ANDRO+" Roman Fijałkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331339989

7.3.3) Ulica: A. Fredry 43

7.3.4) Miejscowość: Brzeziny

7.3.5) Kod pocztowy: 95-060

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane