DOWÓZ DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY MIEŚCISKO DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA NA OKRES OD 01.09.2022R. DO 31.12.2023R
MIASTO I GMINA MIEŚCISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00298853
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-09 14:49
- Lokalizacja
- Mieścisko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7661896008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
KRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
141 400 PLNKRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
141 400 PLNKRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
549 822 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.