Dostawa i montaż pawilonów szatniowych i sanitarno-magazynowych na terenie Gminy Włoszakowice
GMINA WŁOSZAKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299003
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00299003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-08-09 15:55
- Lokalizacja
- Włoszakowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f4b8d2f-08f8-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6972266160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299003 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż pawilonów szatniowych i sanitarno-magazynowych na terenie Gminy Włoszakowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WŁOSZAKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Kurpińskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Włoszakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-140
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wloszakowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/wloszakowice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wloszakowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż pawilonów szatniowych i sanitarno-magazynowych na terenie Gminy Włoszakowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f4b8d2f-08f8-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037604/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż pawilonów szatniowych i sanitarno-magazynowych na terenie Gminy Włoszakowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271697/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest:
- dostawa i montaż kompletnego pawilonu sanitarnego wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz pozostałą niezbędną infrastrukturą. Inwestycja zlokalizowana na działce oznaczonej nr ewid. 1199/4, w miejscowości Włoszakowice.
- dostawa i montaż dwóch kompletnych pawilonów szatniowych wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz pozostałą niezbędną infrastrukturą. Inwestycja zlokalizowana na działce oznaczonej nr ewid. 747/2, w miejscowości Grotniki.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta Wykonawcy nr 1 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3, 4 i 6 ustawy p.z.p., co skutkuje uznaniem jej za niezłożoną. Natomiast oferta Wykonawcy nr 2 jako kolejna oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację niniejszego zadania, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy p.z.p.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W okolicznościach niniejszej sprawy ziściły się przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. oferta nr 1 podlegała odrzuceniu, a cena oferty nr 2 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację niniejszego zadania, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351780,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571950,00 PLN
| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |