Budowa tężni solankowej w parku przy ul. Kościuszki w Brzeszczach
GMINA BRZESZCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00299030
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00299030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-09 16:22
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac9327d2-fd0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5492197470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00299030 z dnia 2022-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w parku przy ul. Kościuszki w Brzeszczach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.brzeszcze.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej w parku przy ul. Kościuszki w Brzeszczach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac9327d2-fd0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044881/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa tężni solankowej w parku przy ul. Kościuszki w Brzeszczach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241105/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 400348,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa tężni solankowej w parku przy ul. Kościuszki w Brzeszczach.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
2.1. Ogólny przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane realizowane w oparciu: dotyczące budowy tężni solankowej realizowane w oparciu o pozwolenie na budowę - decyzja nr 837/2021 z dn. 4 listopada 2021 roku, wydana przez Starostę Oświęcimskiego (znak: WAB.6740.1.594.2021.MK).
2.2. Miejsce realizacji: Park przy ul. Kościuszki, działka nr 1163/8, 32-620 Brzeszcze.
Park od północy graniczy z ulicą Tadeusza Kościuszki, od zachodu graniczy z ulicą Parkową natomiast od południowego wschodu ograniczenie stanowi ulica Ofiar Oświęcimia.
Teren parku nie jest ogrodzony, a projektowaną tężnię zlokalizowano na fragmencie trawnika w części północno-wschodniej parku pomiędzy istniejącymi kwietnikami, a głównym placem z pomnikiem. Lokalizacja tężni wpisuje się również pomiędzy istniejącymi drzewami, w bezpiecznej odległości tak, aby w żaden sposób nie naruszyć ich korzeni.
2.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
- budowa placu wraz z budową tężni solankowej,
- budowa zbiornika retencyjnego wraz ze zbiornikiem na solankę z instalacją rozprowadzającą,
- nowe przyłącze wodociągowe oraz kanalizacji sanitarnej,
- nowe przyłącze energetyczne
- budowa nowych nawierzchni alejek parkowych,
- wyposażenie projektowanego fragmentu parku w elementy małej architektury.
Obiekt tężni wybudowany zostanie w konstrukcji drewnianej na żelbetowej płycie fundamentowej
o średnicy 4,0m. Tężnia wolnostojąca na planie koła o średnicy 2, 70m i wysokości 4,62m
z wypełnieniem tarniną po której spływać będzie solanka. Główny układ konstrukcyjny stanowią drewniane ramy w rozkładzie promienistym, w rzucie przypominające 8 – ramienną gwiazdę, składające się ze słupów wewnętrznych i zewnętrznych o przekroju 12x12cm połączonych poziomymi ryglami B1 o wymiarach 12x12cm, dodatkowo stężone ukośnymi zastrzałami T1 8x12cm.
Instalacja elektryczna zostanie doprowadzona do zasilenia pompy tłoczącej solankę na tężnię oraz włącznika pływakowego do pomiaru poziomu solanki w zbiorniku oraz do oświetlenia tężni.
Oświetlenie białe ciepłe górne LED do podświetlenia tężni zaprojektowano na całej średnicy walca tężni.
Instalacja wodociągowa zasilająca tężnię w solankę wykonana będzie z rur o średnicy fi 40x3,7 mm wraz z kształtkami skręcanymi PE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 21.07.2022 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
| 2022-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |